Reklama

Reklama

Meghan Markle będzie uczestniczyć w rozmowach z królową Elżbietą

Meghan Markle wróciła do Kanady, zanim rozpoczęły się rozmowy z królową Elżbietą II, podczas których książęca para miała wyjaśnić nagłą decyzję o odcięciu się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Czy księżna Sussex weźmie udział w spotkaniu z królową Elżbietą?

Monarchini wezwała Harry’ego, jego brata księcia Williama i ich ojca księcia Karola do udziału w spotkaniu, które pomogłoby zażegnać obecny kryzys w rodzinie królewskiej. Spotkanie ma się odbyć w wiejskiej rezydencji królowej w pobliżu wioski Sandringham.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Harry i Meghan wydali na oficjalnym książęcym profilu na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowali fanów, że rezygnują z tytułów, odcinają się od rodziny królewskiej oraz wyprowadzają się do Ameryki Północnej. Treść wtorkowego oświadczenia nie została skonsultowana z królową Elżbietą II. Wściekła monarchini zażądała spotkania od młodej książęcej pary. Meghan postanowiła jednak wyjechać wcześniej z Wielkiej Brytanii, pozostawiając negocjacje z królową na głowie księcia Harry’ego.

Reklama

Zagraniczne media informują, że Meghan weźmie prawdopodobnie udział w rozmowach z królową przez telefon. Rzecznik Pałacu Buckingham skomentował nadchodzące spotkanie następująco:

"Podczas rozmów członkowie rodziny królewskiej przedyskutują różne możliwości dla rozwiązania tego kryzysu. Królowa pragnie wyjaśnić całą sytuację w ciągu najbliższych dni."


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje