Reklama

Reklama

Monika Mrozowska na zdjęciu z najstarszą córką. Ale wyrosła!

Monika Mrozowska opublikowała w mediach społecznościowych dwa zdjęcia z najstarszą córką, aby pokazać, jak dziewczyna zmieniła się na przestrzeni lat. Karolina wyrosła, a jej mama prawie wcale się nie zmieniła. Wciąż wygląda rewelacyjnie!

40-letnia Monika Mrozowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedługo aktorka znana m.in. z serialu "Rodzina zastępcza" po raz czwarty zostanie mamą. Gwiazda bardzo cieszy się z kolejnego dziecka i widać, że nie może się już doczekać, aż maleństwo przyjdzie na świat.

Nie zapomina jednak również o tym, aby poświęcać czas pozostałym dzieciom. Niedawno Monika Mrozowska dodała dwa zdjęcia, do których zapozowała w towarzystwie swojej najstarszej córki. Jedno z nich to fotografia sprzed lat, a drugie jest aktualne. 

Reklama

Karolina Szaciłło ma obecnie 17 lat i coraz bardziej przypomina swoją popularną mamę. 

Patrzcie, jak zmieniła się na przestrzeni lat! 

"Ta sama mama. Ta sama córka. Siedem lat później. Kocham te zdjęcia za to, że pokazują jak jest. Bez koloryzowania, bez filtrów, a wciąż (a może przede wszystkim dlatego) jest pięknie i prawdziwie. Zgadzam się, że ten okres nie jest najłatwiejszy, obnaża też bardzo stan faktyczny naszych rodzinnych relacji. Czy faktycznie się lubimy, czy umiemy być ze sobą... ? Mimo wielu minusów, doceniam : wspólne śniadania, które mogą trwać nawet podczas lekcji online, wspólne dbanie o dom, bo jak nie sprzątnięty razem po śniadaniu, to mało przyjemnie będzie się jadło obiad... i doceniam też to, że jakoś wszyscy dobrze się tu czują. Czasami trzaśnie jakiś piorun, ale po burzy przychodzi spokój i zawsze wychodzi słońce. Nie potrzebuję nic więcej. Mam prawie wszystko..." - napisała Monika Mrozowska o relacji ze swoją córką. 

Widać, że mają silną więź! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy