Reklama

Reklama

Syn Meghan Markle i Harry’ego obchodzi pierwsze urodziny!

Archie, syn Meghan Markle i Harry’ego, właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny. Rodzina królewska z królową Elżbietą II i księciem Karolem na czele złożyli najmłodszemu arystokracie życzenia, do których dołączyli wzruszające i wcześniej niepublikowane fotografie.

Meghan Markle i Harry zdradzili już kilka dni temu, jak będą wyglądały urodziny ich pierworodnego syna. Była książęca para mieszka obecnie w Kalifornii, z daleka od rodziny, dlatego zamierzają połączyć się z najbliższymi poprzez wideokonferencję. Obchody będą więc skromne.  

Reklama

Jeden z królewskich ekspertów wyznał, że Archie otrzyma na urodziny "wegański i niezawierający cukru" tort, który będzie zajadać, pluskając się jednocześnie w basenie. Dodał, że towarzyszyć mu będą mali kuzyni, którzy bardzo się za nim stęsknili, ponieważ nie widzieli go od miesięcy. Oczywiście spotkanie odbędzie się poprzez wideokonferencję.

Zanim jednak jubilat przystąpi do zabawy, musi przyjąć życzenia urodzinowe od najbliższych. Kate Middleton i książę William złożyli je jako pierwsi. Na swoim instagramowym koncie udostępnili wspólne rodzinne zdjęcie.

"Życzymy Archiemu wszystkiego najlepszego w jego pierwsze urodziny!" - napisali.

Życzenia złożyła także królowa Elżbieta II. Przy okazji pochwaliła się zdjęciem, na którym widzimy, jak wita na świecie swojego ósmego prawnuka.

"Wszystkiego najlepszego Archie Mountbatten-Windsor. Dzisiaj obchodzisz swoje pierwsze urodziny!" - podpisała wzruszającą fotografię.

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Harry książę

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje