Reklama

Reklama

Tak wyglądał Kuba Wojewódzki niemal 30 lat temu

Lubicie czasem wracać do starych zdjęć i powspominać? Zdarza się to również gwiazdom. Kuba Wojewódzki pokazał na Instagramie zdjęcie z 1993 roku!

Popularny showman postanowił wrócić wspomnieniami do początków swojej kariery: "Jest rok 1993. Zaczynam prowadzić program #hallogramy  w Polsacie...Talk show na żywo. Niczym #jamesdean zostaję ikoną popkultury" - napisał.

Kuba Wojewódzki karierę zaczął jeszcze w latach 80. jako dziennikarz "Magazynu Muzycznego". Wkrótce jego głos można było też usłyszeć na antenach rozgłośni radiowych. Pierwsza przygoda z telewizją to program "Rockandroller" w TVP1.

"Hallo!gramy", o którym wspomina w poście, było jego pierwszym programem w telewizji komercyjnej. Był on emitowany w Polsacie od roku 1993 do maja 1997. Największą rozpoznawalność przyniosła mu jednak rola jurora w Programie Idol.

Reklama

Od tego czasu Kuba Wojewódzki właściwie nie znika z ekranu. Cały czas stara się zachować młodzieżowy styl, a czas jest dla niego łaskawy. Starym zdjęciem sprawił swoim fanom sporo radości. Niektórzy porównali go nawet do Harry Pottera.

Czy waszym zdaniem bardzo się zmienił?

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy