Reklama

Reklama

Walentynki gwiazd: Szulim, Rozenek, Olivier, Ślotała

Wiemy, jak spędzają walentynki Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek, Jamie Olivier i Zosia Ślotała.

Zosia Ślotała jakiś czas temu przyznała w wywiadzie, że dzień walentynek ma od dawna zaplanowany. Tym razem to ona chce zaskoczyć swojego ukochanego. Gwiazda nie chciała zdradzić, jaką niespodziankę szykuje, ale już tydzień temu wszystko było dopięte w najmniejszych szczegółach. Powiedziała też, że nie oczekuje od swojego partnera żadnych prezentów, sama chce w tym roku o wszystko zadbać. Musiała być jednak mile zaskoczona, gdy otrzymała od niego prezent, którym pochwaliła się na Instagramie. 

Agnieszka Szulim razem z mężem wspominają dziś dzień ślubu. Na Instagramie pokazali zdjęcie z ceremonii.

Reklama

Małgorzata Rozenek, mimo że walentynkowy dzień spędza w pracy, również świętuje. Pokazała zdjęcie, na którym pozuje z męską ekipą telewyzyjną i bukietem czerwonych róż. W domu na pewno czeka na nią Radosław Majdan z kolejną niespodzianką.

Popularny na całym świecie kucharz, Jamie Olivier, na swoim Facebooku pokazał zdjęcie z żoną, które zostało zrobione 21 lat temu. Wtedy para świętowała swoje pierwsze wspólne walentynki.

Agnieszka Włodarczyk, która po głośnym rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem nadal szuka miłości, udała się w egzotyczną podróż do Azji. Towarzyszą jej przyjaciele. Aktorka opublikowała na Instagramie piękne zdjęcie z podróży.

 

Dziennikarka, Anna Wendzikowska, mimo że niedawno rozstała się z ojcem swoim córki, nie spędza walentynek sama. Gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie z projektantem, Łukaszem Jemiołem. Razem pozują w romantycznych bluzach z najnowszej kolekcji.

Doda tych walentynek nie będzie wspominać najlepiej. Gwiazda dostała sądowy nakaz i musiała oddać pierścionek zaręczynowy warty ponad 100 tysięcy złotych, który otrzymała od swojego ex, Emila Haidara. Piosenkarka zwlekała, ponieważ chciała oddać biżuterię dokładnie w dniu zakochanych, a dzień przed swoimi urodzinami. Jak napisała, ma to jej przypominać, że kolejnym razem musi się solidnie zastanowić, zanim przyjmie zaręczyny.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje