Reklama

Reklama

Z kim Katarzyna Bujakiewicz spędzi walentynki?

Katarzyna Bujakiewicz zdradziła swoim instagramowym obserwatorom, że nie spędzi tegorocznego święta zakochanych z mężem. Większość z nich mocno się zdziwiła!

Katarzyna Bujakiewicz to znana aktorka filmowa i teatralna, a od jakiegoś czasu także działaczka samorządowa. Pierwsze kroki w karierze aktorskiej stawiała na deskach Teatru Nowego w Poznaniu oraz Teatru Współczesnego w Szczecinie.

Kasia jest najbardziej znana z filmowych ról. Na srebrnym ekranie debiutowała na początku lat 90. w takich produkcjach jak "Stara baśń", czy "Rh+". Telewidzowie na pewno kojarzą ją z serialu "Na dobre i na złe", "Magda M" oraz programu "Szymon Majewski Show" oraz "Mamy Cię!".

Kasia chętnie dzieli się życiem prywatnym na Instagramie. Od 2018 roku jest żoną Piotra Maruszewskiego, z którym na córkę Aleksandrę. Jednak w internecie popularność zdobyła dzięki zabawnym postom i zdjęciom. Aktorka często podkreśla, że ma do siebie duży dystans i po prostu cieszy się z życia.

Reklama

Ostatnio udostępniła zdjęcie z lotniska w Warszawie, do którego dołączyła tajemniczy opis.

"No to fruu...lecę dalej! Sabina mi nie straszna. Nie, nie...nie w walentynki. Walentynki w tym roku spędzam z bardzo atrakcyjną brunetką" (pisownia oryginalna) - napisała.

Jesteście ciekawi, z kim Kasia naprawdę spędzi ten dzień?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje