Reklama

Reklama

5 hitów z wybiegów

Oto najbardziej pożądane makijaże i fryzury wiosny. Odtworzysz je dzięki kosmetykom w supercenach!

Zdecydowanie na bok

W tym sezonie przerzucamy włosy na jedną stronę, przeczesując je na bok palcami. Można przy tym zrezygnować z przedziałka lub zrobić go nisko. Wyznaczając go, zrezygnuj z grzebienia i szczotki - będzie wyglądał bardziej naturalnie. Fryzurę utrwal lakierem.

Usta w kolorze pomarańczy

Pomarańczowy to nowy czerwony! Każda z nas znajdzie odcień dla siebie. Blondynki mają najłatwiej, bo im pasuje wszystko (i tym o jasnej cerze, i tym opalonym). Brunetki mogą sobie pozwolić na czyste, mocne odcienie, szczególnie matowe. Przy tak przyciągających uwagę ustach skóra musi być perfekcyjna: zaczerwienienia popsują efekt! Jeśli chcesz skorygować kształt ust konturówką, zachowaj umiar, by wyglądać naturalnie. Potem pociągnij je szminką.

Reklama

Wielki błękit na powiekach

Do niedawna był synonimem kiczu. Teraz triumfalnie powraca. Czysta tafla koloru równo rozłożona na całych powiekach ruchomych plus wytuszowanie rzęs wystarczą za cały makijaż. Modne są zarówno metaliczne, jak i matowe cienie.

Grzywka 3 w 1

Prosta, ciężka, wycieniowana? Najmodniejsza grzywka to próba połączenia wszystkich tych elementów. Do jej stylizacji przyda się prostownica. Kieruj ją nie w dół, ale na boki, dodatkowo roztrzepując włosy palcami. Dodaj grzywce sznytu nabłyszczaczem.

Modny przeplataniec

Już kolejny sezon są jednym z najważniejszych trendów! Tym razem warkocze oplatają całą głowę, możliwie najbliżej linii czoła. Do zrobienia takiej fryzury potrzebujesz pasty.

SHOW 5/2014

Krzysztof Pajor stylista fryzur Artègo

Agata Kalbarczyk makijażystka L’Oréal Paris

Show
Dowiedz się więcej na temat: trendy wiosna 2014 | Keira Knightley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy