Reklama

Reklama

Długość ma znaczenie

Modny manikiur

...ale kształt też! Krótko opiłowana płytka to już przeszłość. W tym sezonie paznokcie mają być długie i przypominać migdały. Którym gwiazdom służy ta moda?

Perfekcyjnie! 10/10

Rita Ora (23) wie wszystko o trendach. Właśnie dlatego jej paznokcie mają najmodniejszy, lekko wydłużony kształt migdałów. Piosenkarka wybrała też mlecznoniebieski kolor lakieru, wciąż bardzo hot. Odcień idealnie prezentuje się na opalonych dłoniach. Nic dodać, nic ująć!

Modna klasyka 10/10

Mimo że Rihanna (26) spiłowała paznokcie w kształt łopatek, który nie jest hitem sezonu, zasłużyła na najwyższą punktację. Zachowała umiar: wybrała dobrą długość i kolor, który nie robi konkurencji biżuterii i tatuażom. Elegancko i trendy.

Reklama

Kolor górą! 9/10

Kolorystyka, na którą zdecydowała się Paulina Drażba (28), jest świetna, a połączenie barw idealne. Szkoda tylko, że dziennikarka uległa modzie na zaostrzone końce paznokci. Ten kształt jest wyjątkowo niepraktyczny i prezentuje się bardzo sztucznie.

Już po świętach... 7/10

Zarówno kształt jak i długość paznokci Margaret (22) są bardzo na czasie. Efektowne jest także zestawienie czerni z pudrowym różem. Natomiast zdobienia przypominają mi pisankę, dlatego odejmuję trzy punkty.

Co za dużo... 5/10

Fergie (39) chciała połączyć zbyt wiele trendów. Odwrócony french jest wciąż bardzo modny, ale... nie na tak długich paznokciach. Nie sprawdziło się też zestawienie czerni i złota. Sam kształt płytki lansowany na wybiegach nie wybroni tej stylizacji.


Jak łopata 2/10

Paznokcie Mariny Łuczenko (24) wyglądają korzystnie jedynie na tle kopertówki. Czerwony lakier jest oczywiście ponadczasowy, ale nie w takim zestawieniu. Długie, kwadratowe i sztuczne paznokcie zdecydowanie nie są ozdobą dłoni.

Nigdy więcej 1/10

Vanessa Hudgens (25) niestety pokochała trend, który powinien odejść w zapomnienie. Długim zakrzywionym "szponom" mówimy "nie!". Nieudanym zabiegiem jest też łączenie tak ekstremalnych paznokci z błyszczącym złotym lakierem.

Karolina Muranowicz, kosmetolog
l

SHOW 10/12014

Show
Dowiedz się więcej na temat: manikiur

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje