Reklama

Reklama

Idealny kosmetyk dla alergików

Niedoskonałości skóry są zmora wielu kobiet. Dlatego z pomocą przychodzą korektory, które tuszują mankamenty cery. Czy wiemy, jak ich używać?

Popularnością wśród blogerek cieszą się korektory. Kilka ruchów wystarczy, aby pozbyć się z krostek, cieni pod oczami lub przebarwień, a nawet blizn. Dzięki temu kosmetykowi nasza skóra wygląda niemal idealnie. Pod warunkiem, że korektor jest prawidłowo używany. "Efekt pandy" jest znany każdemu, dlatego podpowiadamy jak korzystać z korektora.

Warto zaznaczyć, że popularne dotąd korektory w sztyfcie są wypierane przez korektory mineralne. Ich główną zaletą jest szeroka gama odcieni. Bez problemu możemy dobrać kosmetyk do naszej skóry, a sypka konsystencja ułatwia nakładanie i krycie niedoskonałości. 

Reklama

Unikamy w ten sposób efektu maski. Dzięki temu skóra może swobodnie oddychać. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie naturalny wygląd i tych, które do tej pory zmagały się z alergiami po użyciu kosmetyków. Oto kilka trików blogerki, które mogą się przydać.

Zobacz także:

Styl.pl/AFP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy