Reklama

Reklama

Makijaż w 5 minut

To możliwe przy odrobinie wprawy! Nabierzesz jej dzięki sprawdzonym patentom naszego eksperta.

Na wieczorną imprezę

Nałóż na trwały podkład. Omijaj okolice oczu - tu wklep kryjący korektor. Przypudruj twarz, by utrwalić makijaż. Rozprowadź róż na kościach policzkowych.

Genialny trik na optyczne zwiększenie ich objętości to narysowanie kreski od wewnętrznej strony oka. Gdy już to zrobisz, dokładnie wytuszuj rzęsy, a następnie podkreśl brwi.

Zanim pomalujesz usta, omieć twarz rozświetlaczem: od czoła przez nos do brody i pod oczami. Teraz czas na matową pomadkę. Makijaż gotowy.

Na co dzień i na weekend

Zacznij od naniesienia na nie odrobiny korektora, aby wyrównać koloryt i zamaskować oznaki zmęczenia. Następnie narysuj kredką kreskę od zewnętrznego kącika do połowy oka i rozetrzyj ją, by zyskać efekt smugi.

Reklama

Na powiekę ruchomą nanieś beżowy, delikatnie rozświetlający cień i dobrze wytuszuj rzęsy, zaczynając od dolnych. Brwi podkreśl żelem w kolorze nieco ciemniejszym od naturalnego.

Nanieś na twarz lekki podkład rozświetlający lub krem BB. Pod oczami narysuj korektorem odwrócony trójkąt. Wklep kosmetyk palcem. Uśmiechnij się i muśnij uniesione kości policzkowe różowym różem.

Na spotkanie służbowe

Wmasuj w powieki odrobinę korektora. Narysuj czarną lub brązową kreskę wzdłuż górnej linii rzęs i rozetrzyj ją. Jasny beżowy cień nałóż od wewnętrznego kącika oka, a ciemniejszy od zewnętrznego. Rozetrzyj granice między nimi. 

Wytuszuj rzęsy i delikatnie podkreśl brwi żelem. Korektor nałóż pod oczy, na czoło, nos, brodę i policzki. Rozetrzyj go i nanieś na twarz puder w kompakcie, Nałóż róż na środkową część kości policzkowych. Na usta nanieś błyszczyk lub pomadkę w kolorze subtelnego pudrowego różu, aby zachować efekt świeżości.

Paweł Borkowski, makijażysta Douglas

SHOW 16/2014

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy