Reklama

Reklama

Manicure winylowy: Jak wykonać go samodzielnie?

Manicure winylowy to jeden z najbardziej efektownych metod ozdabiania paznokci. Wyróżnia go trwałość i prostota wykonania. Nie potrzebna nam jest bowiem specjalna lampa ani duże umiejętności.

Manicure winylowy utrzymuje się na paznokciach aż do siedmiu dni, a przy tym nie niszczy płytki i wygląda świetnie. To alternatywa dla kobiet, które nie przepadają za hybrydą, ale klasyczny lakier jest dla nich niewystarczający.

Manicure wykonuje się przy pomocy lakieru winylowego, czyli mieszanki tego zwykłego i hybrydowego.

Aby wykonać manicure, należy przygotować preparat odtłuszczający płytkę paznokcia, lakier winylowy w ulubionym kolorze oraz top, który zabezpieczy świeżo pomalowane paznokcie i uchroni je przed uszkodzeniami.

Reklama

Malowanie paznokci zaczynamy od nadania im odpowiedniego kształtu za pomocą pilniczka oraz zmatowienia płytki odpowiednią polerką. Następnie sięgamy po odtłuszczacz i przecieramy paznokcie. Po tym kroku jesteśmy gotowe na nałożenie lakieru. Pamiętajcie, żeby przed pomalowaniem drugiej warstwy odczekać, aż pierwsza dokładnie wyschnie. Na koniec utrwalamy wszystko topem. Po 10 minutach możemy cieszyć się pięknymi paznokciami.

***

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: manicure winylowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje