Reklama

Reklama

Najmodniejsze fryzury wiosny

Hippisowski warkocz, włosy zaczesane na bok lub koczek. Gwiazdy już wybrały. A ty?

Luźny warkocz

Warkocz w tym sezonie ma spoczywać na ramieniu i mieć nieco niedbały wygląd. Taka fryzura jest doskonała dla osób o cienkich włosach - lekki bałagan na głowie doda im objętości. Zanim zapleciesz włosy, spryskaj je lakierem. Zaczesz je na bok i dopiero wtedy zaplataj luźny warkocz. Gumkę dobierz pod kolor włosów. Uwaga, wracają też kokardy! Taka ozdoba dodaje dziewczęcego uroku, ale nie powinna konkurować z biżuterią.

Z przedziałkiem

Najszybszy, najprostszy i efektowny sposób na nową fryzurę? Zmiana miejsca przedziałka! W tym sezonie królować będą włosy zaczesane zdecydowanie na bok, z jednej strony odsłaniające ucho i eksponujące szyję, z drugiej opadające na twarz. Przedziałek nie musi być idealny, możesz wykonać go po wysuszeniu włosów, używając jedynie dłoni. Fryzurę utrwal lakierem.

Reklama

Wysokie upięcie

Prosty i gładki koczek sprawdzi się zarówno na wielkich galach, jak i na randce. Żeby go stworzyć, zacznij od zaczesania włosów do góry i spięcia ich w ciasny kucyk. Jeśli chcesz dodać włosom objętości, spryskaj je specjalnym sprejem. Następnie zawiń włosy i okręć je wokół "bazy". Żeby koczek utrzymał się jak najdłużej, utrwal go lakierem, a następnie podepnij wsuwkami w kolorze włosów.


SHOW 9/2010

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje