Reklama

Reklama

Zdobądź tytuł Neokobiety! KONKURS ZAKOŃCZONY

50. urodziny już za Tobą, a Ty nie przestajesz cieszyć się życiem? Odkrywasz nowe możliwości i żyjesz pełnią życia? Jesteś twórcza, aktywna, masz zaskakujące hobby? ZAINSPIRUJ INNE KOBIETY w swoim wieku! Zgłoś się do konkursu organizowanego wraz z marką Vichy, przedstaw nam swoją historię, zostań Neokobietą i wygraj fantastyczne nagrody!

Napisz, jak realizujesz swoje pasje i marzenia. Twoja historia może stanowić inspirację dla innych kobiet w Twoim wieku, by cieszyć się pełnią życia!

Zgłoszenie, wraz ze zdjęciem i kontaktowym numerem telefonu, prześlij do 22 kwietnia 2015 r. pod adres: neokobieta@konkurs.bauer.pl

Do wygrania fantastyczne nagrody!

·         Nagroda Główna: voucher do Marena Wellness & SPA w Międzywodziu do wykorzystania w terminie od 01.06.2015 do 26.07.2015. 

·         Nagroda Publiczności: 3 x zestaw kosmetyków marki Vichy oraz tytuł Neokobiety

Reklama

·         Wyróżnienia: 9 x zestaw kosmetyków od Vichy

Spośród wszystkich zgłoszeń, wybierzemy 9 najciekawszych, które zostaną opublikowane na stronie www.styl.pl/neokobieta i zostaną poddane głosowaniu internautów (każde opublikowane zgłoszenie będzie się składało z nadesłanej wypowiedzi oraz zdjęcia autorki). Głosowanie odbędzie się w terminie 4-24 maja.

3 zgłoszenia, które uzyskają największą liczbę głosów otrzymają Nagrodę Publiczności, zaś Jury Konkursowe wybierze jedną Laureatkę, której przyznamy Nagrodę Główną.

Sprawdź informacje o ośrodku na http://marenaspa.pl/

Regulamin konkursu dostępny na stronie: www.regulaminy.pl oraz w siedzibie Organizatora (Wydawnictwo Bauer).


materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje