Reklama

Reklama

Disneyland zaprasza (nie tylko) na wiosnę

Jeden z największych parków rozrywki w Europie - paryski Disneyland jest czynny we wszystkie dni roku. I choć zdarza się, że leje i wieje, nawet zimą spotkasz tu poszukujące wrażeń rodziny. A jeśli zajrzysz za kulisy, już czuć powiew wiosny.

Przygotowania do wiosennego sezonu w Disneylandzie idą pełną parą. W szwalniach szyte są kostiumy dla postaci Disney'a, aktorów i tancerzy. Budowane są dekoracje, platformy jeżdżące w paradach i scenografie nowych przedstawień. A będzie co oglądać!

Powitanie wiosny

Już od 5 marca w lunaparku wystawiane będę plenerowe przedstawienia i parady na powitanie wiosny. Trzy razy dziennie publiczność będzie zaskakiwana multikolorowymi widowiskami, w których ulubione postaci z bajek Disney’a pojawią się w specjalnych wiosennych kostiumach, w otoczeniu pięknych kwiatów. Przewodnikami w wiosennych opowieściach będą Minnie i Goofy.

Reklama


Miki i magik

Miki wpadł w tarapaty i musi posprzątać dom magika. Nie ma na to zadanie wiele czasu, a ciągle znajduje czarodziejskie przedmioty, dzięki którym sam czyni magię. Czy zdąży, zanim magik wróci? Przekonać się będzie można oglądając musical "Miki i magik", w którym ponad 20 aktorów i tancerzy wcieli się w disney'owskie postaci.

Uczniowie Jedi

Wiele dzieci (i dorosłych też!) na całym świecie marzy o tym, żeby zostać rycerzami Jedi z Gwiezdnych Wojen. Niektórym się to udało. W Discoverylandzie - części Disneylandu poświęconej nauce i kosmosowi, możecie oglądać show "Akademia Jedi", w którym dzieci pokazują treningi słynnych gwiezdnych wojowników.

Kraina lodu

Kto powiedział, że bałwanka - a zwłaszcza Olafa - można spotkać tylko w zimie? Musical "Kraina lodu" w Paryżu podoba się tak bardzo, że będzie można go obejrzeć nawet latem. Przegryzając do tego pyszne muffinki i słodkie pianki z wizerunkami Olafa, Elsy i Anny. I oczywiście śpiewać na całe gardło: "Mam tę moc!".

Zaczarowany las

Do końca kwietnia w amfiteatrze można oglądać musical "Forest of Enchantment", w którym najpiękniejsze piosenki ze swoich bajek śpiewają niedźwiedź Baloo, Pocahontas, Roszpunka i Merida, a Tarzan wykonuje spektakularne akrobacje na linie. Świetna rozrywka dla małych i dużych!

Pokazy mapping i sztucznych ogni

Zawsze marzyliście, żeby zobaczyć na żywo sztuczne ognie wybuchające nad zamkiem Śpiącej Królewny z czołówki filmów wytwórni Disney’a? To teraz macie taką okazję. Każdego dnia o godz. 20:00 zamek w sercu paryskiego Disneylandu staje się wielkim ekranem, na którym pojawiają się fantastyczne wizualizacje (mapping), na których swoją opowieść snuje Piotruś Pan. Towarzyszą temu spektakularne pokazy sztucznych ogni. Jak w bajce...

Przydatne informacje

Jeśli chcecie wybrać się do paryskiego Disneylandu, najlepiej zaplanować tę wycieczkę na przynajmniej dwa dni. Aktualne ceny biletów i promocje znajdziecie na stronie parku. Najwygodniej wybrać podróż samolotem na lotnisko Roissy-Charles de Gaulle lub Orly - stamtąd można dojechać specjalnymi autokarami lub superszybkimi pociągami TGV. Wyloty z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska. W szczycie sezonu, w lipcu i sierpniu, linie lotnicze Air France uruchomią też dodatkowe loty z Krakowa - cztery razy w tygodniu.


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje