Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Teraz na gładko!

​Superwygładzone fryzury to hit! Są dość łatwe w stylizacji, nawet jeśli włosy mają tendencję do skręcania lub puszenia się.

Długie i proste

Taka fryzura jest niezwykle łatwa do wykonania, gdy posiadasz proste włosy. Wystarczy po umyciu rozdzielić je, robiąc przedziałek na środku głowy, a potem dobrze rozczesać na okrągłej szczotce, wyciągając w dół. Na koniec załóż wybrane pasma za uszy. Gdy włosy są skłonne do puszenia i sterczenia na boki, potrzebujesz kosmetyków o działaniu wygładzającym już na etapie pielęgnacji (szampon, maska wygładzająca) oraz silniej utrwalających już po ułożeniu fryzury (lakier lub sprej utrwalający).

Dobrze spięte
Kucyk zawsze dodaje młodzieńczości. Włosy wygładzone na szczotce lub wyprasowane prostownicą rozdziel grzebieniem i stwórz przedziałek na środku głowy. Następnie zaczesz wszystkie pasma do tyłu. Zepnij w taki sposób, aby kucyk umocowany był tuż nad karkiem. Teraz lekko utrwal fryzurę lakierem lub sprejem na czubku głowy

Klasyczny bob
Jego charakter, długość czy sposób podcięcia końcówek (np. warstwowy) fryzjer dobiera do kształtu twarzy i gatunku włosów. Wokalistka zdecydowała się na wariant bez grzywki z nieco podwiniętymi pod spód końcami. Dobre cięcie to podstawa, a stylizacja w tym przypadku ogranicza się do zastosowania odrobiny produktu wygładzającego np. serum.

Reklama


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy