Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

To będzie boskie lato!

Dlaczego praca z Tomkiem to przyjemność? "Daje mi odczuć, że jestem świetną aktorką i atrakcyjną kobietą", mówi z uśmiechem Małgosia.

Pierwsza na plan serialu „Rodzinka.pl” zwykle przyjeżdża Małgorzata Kożuchowska (40). Potem w hali produkcyjnej na Woronicza zjawia się Tomasz Karolak (39). Wpada do garderoby i rzuca swoje: „Co tam, jak tam?”. Za oknem upał. Warszawiacy właśnie wyjeżdżają na wakacje, a aktorów czeka kilkanaście godzin pracy dziennie. I tak przez całe lato, z jedną krótką przerwą. Ale czy ktoś się tym martwi?

„Wraz z Tomkiem na planie pojawia się dobra atmosfera. Wtedy już wiem, że będę miała fajny dzień”, opowiada SHOW Małgorzata. Maciej Musiał (16), w serialu najstarszy syn Boskich, też nie narzeka na brak wakacji. W przerwach między zdjęciami gra z Karolakiem w szachy, a przegrany musi wypełnić jakieś zadanie.

Reklama

„Ostatnio, jak Tomek mnie ograł, musiałem mu umyć samochód”, śmieje się młody aktor. Średni synek Boskich, Adam Zdrójkowski (11), jest trochę zazdrosny, że serialowy ojciec tak dużo czasu spędza z Maćkiem. „Ale jak pan Tomek leży sobie na kanapie, to podchodzę do niego, by trochę pogadać”, opowiada. Ulubionym zajęciem Adasia jest zabawa z psem Małgorzaty Kożuchowskiej, Alem Pacino, którego aktorka czasem zabiera na plan. „Ja się po prostu zakochałem w tym szczeniaczku”, śmieje się chłopiec.

Czy nie żal mu, że dużą część lata spędzi z aktorami w hali zdjęciowej? „Może i byłoby mi smutno, gdyby to była ekipa ludzi zblazowanych. Gdyby każdy patrzył w niebo i gdyby z nikim pogadać się nie dało. A u nas jest superwesoło”, zapewnia.

Potwierdza to Małgosia, która z Tomkiem stworzyła naprawdę zgrany duet.

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze SHOW - już w sprzedaży!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy