Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Ekscytujące wspólne plany

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk

Tworzą znakomity aktorski tandem. Dlaczego tego nie wykorzystać? Piotr i Weronika będą partnerami nie tylko w życiu osobistym, ale i zawodowym. Oto ich nowe pomysły.

Nigdy nie było u nich lepiej! Weronika Rosati (30) znów planuje wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Ale tym razem nie jedzie tam sama. "Weronika i Piotr chcą wybrać się na krótkie wakacje do Ameryki. Oboje uważają, że po ostatnich wyczerpujących miesiącach należy im się odpoczynek", mówi osoba znająca parę.

Jednak to nie koniec wspólnych planów. Aktorka i jej ukochany Piotr Adamczyk (42) będą też razem pracować. "Scenarzyści zaczęli już pisać specjalnie dla nich. Nie ma wątpliwości, że ich pierwszy wspólny film nie będzie wymagał dodatkowej promocji", zdradza nam znajomy pary. SHOW udało się ustalić, że Rosati i Adamczyk dostali już scenariusz filmu fabularnego, który ich zainteresował. Do realizacji dojdzie prawdopowdobnie jeszcze w tym roku.

Reklama

Nic dziwnego - aktorzy stali się jedną z najciekawszych par w polskim show-biznesie. Weronika jest coraz bardziej kojarzona z zagranicznymi produkcjami, a Piotr wciąż ma bardzo silną pozycję dzięki graniu w polskich serialach i filmach. Zanim jednak gwiazdorski duet podejmie nowe wyzwania, Weronika musi skupić się na rehabilitacji kontuzjowanego stawu skokowego. Jej stan zdrowia jest już znacznie lepszy, ale wciąż daleki od ideału. Na szczęście Piotr troskliwie opiekuje się partnerką. Dla niej zrezygnował nawet z corocznych przygotowań do zawodów triatlonowych i skupił się na mniej czasochłonnym tenisie.

Znajomi pary podkreślają, że Adamczyk dawno nie był tak zaangażowany uczuciowo jak teraz. Z wzajemnością! "Kiedy pracował na planie serialu »Sama słodycz«, Weronika nieraz po niego przyjeżdżała", zdradza osoba pracująca przy serialu.

Mimo przedłużającej się rehabilitacji, aktorka nie zaszyła się w domu. Cały czas starała się być aktywna. Niedawno rozpoczęła nagrania dubbingu do filmu "Gang wiewióra" - odegra w nim rolę seksownej Ilony. "Ona do złudzenia przypomina mi moją ulubioną aktorkę z lat 40. i 50. - Lanę Turner. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej roli", mówił aktorka.

W tym roku czekają ją jeszcze dwie premiery. Remake klasycznego filmu Romana Polańskiego "Dziecko Rosemary" nakręcony w formie miniserialu przez Agnieszkę Holland oraz "Obce ciało" - film Krzysztofa Zanussiego. Planowany przez zakochanych wyjazd do USA to jednak nie tylko wakacje. Weronika ma w Los Angeles agenta, dzięki któremu jest zapraszana na castingi i dostawała już role w amerykańskich produkcjach u boku sław. Rosati na pewno przedstawi mu Piotra. Aktor grał już w Wielkiej Brytanii, Portugalii, we Włoszech. Doskonale zna angielski. Z pomocą świetnie zorientowanej w amerykańskich realiach ukochanej mógłby wiele tam osiągnąć...

Oskar Maya

SHOW 7/2014

Show
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati | Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama