Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Małgorzata Rozenek: Zmuszona do zmiany

Nowym szefom nie podobał się jej dotychczasowy wizerunek. Padło ultimatum: jeśli dalej chce robić karierę w TVN, musi być mniej wyzywająca i wyniosła. Posłuchała.

To nie jest łatwy czas dla Małgorzaty Rozenek (37). Nie dość, że nie znalazło się dla niej miejsce w jesiennej ramówce TVN, to teraz musi się zmierzyć z jeszcze większym problemem. Jak udało się ustalić SHOW, jej nowi szefowie w telewizji zlecili przeprowadzenie badań PR-owych. Podobno ich wyniki nie są dla Małgosi korzystne. Celebrytka uchodzi za nieprzystępną, jest krytykowana m.in. za styl ubierania i za to, że nie wypadła wiarygodnie w swoim ostatnim programie "Piekielny hotel".

"To dla niej duży problem. Dla szefów liczą się wyniki. Gwiazda, która nie budzi zaufania, nie przyciągnie widzów przed ekrany", słyszymy od pracownika TVN.

Reklama

Podobno Małgorzata dostała od przełożonych warunek: albo się zmieni, albo nie może liczyć na karierę w stacji.

Po pierwsze, musi zmienić styl i przestać ubierać się jak dziewczyna piłkarza. Rozenek zbudowała swoją markę na byciu Perfekcyjną Panią Domu. Na początku kariery uchodziła za stylową i elegancką kobietę, zawsze ubraną stosownie do okazji. Gdy związała się z Radosławem Majdanem, sporo się zmieniło. Małgorzata pokochała mini-spódniczki i głębokie dekolty. Szokowała odważnymi rozcięciami i ekstremalnie wysokimi szpilkami. Taki wizerunek sprawiał, że bliżej jej było do skandalistki niż ekspertki od prowadzenia domu czy hotelu. Teraz ma się to zmienić.

Jak udało się ustalić SHOW, kilka dni temu Rozenek zatrudniła stylistę. Ma on czuwać, by stroje nie kłuły w oczy jej szefów.

Po drugie - Małgosia musi odbudować zaufanie. Jej reputacja została nadszarpnięta po medialnych potyczkach z Karoliną Korwin Piotrowską, Magdą Mołek czy Anją Rubik. Rozenek bywała opryskliwa i niegrzeczna podczas wywiadów, legendarna stała się też jej wyniosłość. "Ona uwierzyła, że jest wyjątkowa", mówiła Katarzyna Dowbor. Przełożeni nie zamierzają tolerować takiej postawy u swojej gwiazdy.

Jeśli Rozenek zastosuje się do zaleceń, czeka ją nagroda."W styczniu ma się ukazać nowy program z udziałem Małgosi", zdradza SHOW Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. Gwiazda będzie w nim występowała w charakterze eksperta. To dlatego tak ważne jest, by odbudowała nadszarpnięty wizerunek. Zdjęcia ruszają już w październiku, ale emisja zależy od tego, czy Perfekcyjna zastosuje się do wytycznych. Wydaje się, że jest na dobrej drodze. Chodzi tylko o to, by z niej nie zboczyła.


Maria Kowalczyk

SHOW 19/2015

Show
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy