Reklama

Reklama

Najmodniejsze fryzury, które bez problemu sama zrobisz w domu

Marzysz o falowanych kosmykach lub delikatnych lokach? Chciałabyś cieszyć się piękną fryzurą każdego dnia, ale nie masz czasu na kilkugodzinne stylizacje? Oto kilka propozycji specjalnie dla ciebie!

Nie da się ukryć, że codzienna stylizacja potrafi mocno nadszarpnąć kondycję włosów. Zwykle niestety zajmuje również zbyt dużo czasu, dlatego nie zawsze masz czas, by coś zrobić z tym, co masz na głowie. Co zrobić, by móc cieszyć się piękną fryzurą każdego dnia, bez obaw o stracony czas i przegrzane włosy?

Zmysłowe loki

Kształtne, delikatne loki to coś, o czym marzy wiele kobiet. Niestety, przygotowanie takiej fryzury zwykle nie należy do najprostszych rzeczy, a nieumiejętne korzystanie z tradycyjnej lokówki może doszczętnie zniszczyć twoje włosy. Tu z pomocą może przyjść Philips StyleCare Prestige MoistureProtect Auto Curler - automatyczna lokówka, która podtrzyma naturalne nawilżenie i jednocześnie przyspieszy proces tworzenia loków.

Reklama

Aby odpowiednio przygotować się do zrobienia fryzury, musimy najpierw dokładnie umyć głowę. W tym celu wystarczy użycie zwykłego szamponu i ewentualnie lekkiej odżywki. Im mniej kosmetyków obciążających lub natłuszczających tym lepiej. Przed przystąpieniem do kręcenia loków dokładnie wysusz włosy i daj im chwilę odpocząć.

Technologia MoistureProtect w urządzeniu firmy Philips kontroluje temperaturę chroniąc włosy przed przegrzaniem, utrzymując naturalną wilgotność włosów, a jednocześnie dba o to, by fryzura była odpowiednio trwała.

Aby loki były równomiernie ułożone, na początku zepnij włosy na środku głowy i rozpocznij kręcenie od strony karku. Po przygotowaniu dolnej partii uwolnij kolejne pasma, a te gotowe podepnij lekko na bok. Tak powtarzaj do momentu zakręcenia wszystkich włosów. Sygnał dźwiękowy da ci znać, kiedy loki uzyskają pożądany skręt. Po wszystkim delikatnie spryskaj włosy lakierem, by fryzura utrzymała się przez cały dzień.

Naturalne fale

Ciasno skręcone loki to nie jedyna fryzura, którą uzyskasz przy pomocy automatycznej lokówki. Dzięki trzem ustawieniom czasu i trzem stopniom temperatury możesz uzyskać dowolny skręt, także łagodne, luźne fale.

To świetne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z cienkimi, mało gęstymi włosami. Dzięki tej fryzurze podniosą się i wizualnie zwiększy się ich objętość. Aby uzyskać pożądany efekt musisz wysuszyć włosy niemal całkowicie, a następnie przełożyć pasmo w przestrzeni urządzenia. Po wciśnięciu przycisku kręcenia, odczekaj aż ustanie sygnał dźwiękowy.

Z pomocą urządzenia możesz tworzyć różne kombinacje na swojej głowie. Zmieniając ustawienia uregulujesz wielkość i gęstość pukli. Po kilkunastu minutach uzyskasz efekt jak po wyjściu z salonu, a wszystko to dzięki jednemu urządzeniu!

Materiał powstał we współpracy z marką Philips

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje