Reklama

Reklama

Co pociąga mężczyzn w kobietach?

Ponętny dekolt i oszałamiające spojrzenie potrafią powalić mężczyzn na kolana. To jednak nie wszystko. Facet, który szuka partnerki na stałe, będzie pragnął czegoś więcej. Tego się nie spodziewałaś po mężczyznach!

Piękna kobieta potrafi onieśmielić nawet najbardziej pewnych siebie panów. Na szczęście nie trzeba mieć figury Monici Bellucci, nóg Justyny Steczkowskiej ani włosów Joanny Krupy, by stać się pożeraczką męskich serc. Wystarczy poznać parę prostych tricków, by nieco oszukać naturę i podkreślić atuty, ale przede wszystkim oczarować usposobieniem. Dowiedz się, jak skutecznie poderwać wymarzonego faceta, a przy tym nie zapomnieć o sobie samej. Sprawdź, co na niego zadziała.

Akceptacja

Natura nie obdarzyła cię seksowną sylwetką? Nie oceniaj się zbyt krytycznie. Być może masz złe wyobrażenie o tym, co pociąga mężczyzn. Najpiękniejsze sylwetki są po prostu proporcjonalne i naturalne. Jeśli uważasz, że twoje nogi są za krótkie, chodź na szpilkach - natychmiast je wydłużysz, a dzięki temu i polubisz! Jeśli twierdzisz, że masz zbyt szerokie biodra, pomyśl o Kim Kardashian, która zrobiła z obfitych pośladków swój największy atut. Nie ma nic seksowniejszego niż kobieta, która kocha swoje ciało i nie wstydzi się go przed partnerem.

Reklama

Naturalność

Makijaż służy do delikatnego korygowania mankamentów urody, a nie do rysowania twarzy od początku. Właściwie nałożony podkład powinien ukrywać wypryski i niedoskonałości, ale nie odbiegać od naturalnego koloru skóry. Oczywiście można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, które odda twoją kreatywność, dlatego nie wahaj się od czasu do czasu teatralnie podkreślić oczy lub usta. Pamiętaj jednak, że mężczyźni najbardziej kochają naturalne piękno, jeśli więc chcesz uwieść faceta, pomaluj się tak, by nawet tego nie zauważył.

Dbałość

Dla faceta nie musisz być blondynką, skoro urodziłaś się brunetką ani mieć piersi o trzy rozmiary większych od swoich naturalnych. Wystarczy, że o siebie zadbasz i podkreślisz atuty, zamiast się dla niego zmieniać. Z męskiego punktu widzenia lśniące czarne włosy są dużo bardziej atrakcyjne niż spalone utleniaczem włosy w kolorze blond. Zacznij uprawiać sporty. Jędrne ciało i naturalnie zgrabna sylwetka zapewnią ci większe powodzenie niż efekty zabiegów chirurgii plastycznej. Mężczyźni w paniach doceniają również potrzebę zadbania o partnera. Pamiętaj jednak, że troska wiąże się z czułością, a nie przymusem zmian.

Wesołość

Faceci kochają roześmiane i spontaniczne dziewczyny. To właśnie dlatego często wybierają młodsze partnerki - nie ze względu na ciało, a właśnie beztroskie podejście do świata. Jeśli więc chcesz przez całe życie być postrzegana jako atrakcyjna kobieta, staraj się z wiekiem nie tracić poczucia humoru i pogody ducha. Nie powściągaj swoich emocji, nie słuchaj tych, którzy twierdzą, że w pewnym wieku już nie wypada. Bądź spontaniczna i wesoła, a swój uśmiech podkreślaj na czerwono - pełne usta w mocnym kolorze są oznaką płodności i seksapilu. O dobrym zdrowiu świadczą również białe zęby. Zadbany uśmiech powinien więc zapewnić ci grono adoratorów.

Zapach

Zdecydowanie nie doceniamy jego roli w grze zwanej uwodzeniem. Zdarzyło ci się kiedyś zwrócić uwagę na obcego mężczyznę, który używał pięknych perfum? No właśnie! Oni też tak mają. Okazuje się, że partnera wybieramy nosem! Zapach wybranka musi nam odpowiadać, w innym wypadku otrzymujemy sygnał, że nie jesteśmy dobrze dobrani genetycznie. Właściwie dopasowane perfumy mogą więc być twoim eliksirem miłości, który przyciągnie tego jedynego. Prawdziwym afrodyzjakiem są zapachy na bazie piżma, które ponoć... pachnie seksem!

Niezależność

Mężczyźni kochają karkołomne wyzwania, a okiełznanie niezależnej kobiety do łatwych zadań nie należy. Nie daj się podporządkować, nie wahaj się bronić własnego zdania i nie rezygnuj dla niego ze swoich zainteresowań. Z drugiej strony nie staraj się ograniczać jego wolności. Mężczyźni bardzo często narzekają na partnerki, które dają zakazy i nakazy. Przecież nie jesteś jego matką! Jeśli przez ciebie będzie musiał zrezygnować z największej pasji, to nigdy ci tego nie wybaczy. Dbaj o to, by mieć życie poza związkiem i na to samo pozwalaj swojemu partnerowi. Dzięki temu długo podtrzymasz ogień namiętności.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama