Reklama

Reklama

Horoskop kwiatowy na 2017 rok

Ten wyjątkowy horoskop przypisany jest dziewięciu planetom, panującym w dniu naszego urodzenia. Charakter każdej z nich odzwierciedla kwiat, z którym łatwo się utożsamić. Bo jak każda roślina: pączkuje, osiąga swoją pełnię i w końcu wydaje owoce. Taki też dla każdego z nas będzie ten rok - kolorowy i owocny.

Słonecznik - (urodzeni 1., 10., 19. i 28. dnia miesiąca) 

Niezależny, prosto zmierza do celu. Lubi być w centrum uwagi, ale ma serce ze złota. Patronuje mu Słońce. 

Miłość: To może być burzliwy rok. Zdarzy Ci się przemyśleć niejedną decyzję i być może wrócić do dawnych miłości. W sierpniu wszystko się rozstrzygnie. Niewykluczony ślub. 

Pieniądze: W pierwszej połowie roku trzymaj się ustalonego planu. Od czerwca złapiesz wiatr w żagle. Do października masz szansę na naprawdę sporą fortunę. 

Zdrowie: Więcej się ruszaj, ale unikaj brawury. Twój organizm bardziej będzie potrzebował regularności niż jednorazowych zrywów. Codzienny spacer zdziała cuda.

Reklama

Lwia paszcza - (urodzeni 3., 12., 21. i 30. dnia miesiąca) 

Żywe srebro. Wszędzie jej pełno, lubi towarzystwo. Potrafi chwytać kilka srok za ogon. Patronuje jej Jowisz. 

Miłość: Znajomości zawarte na początku roku, w grudniu mogą skończyć się poważnymi deklaracjami. Nie broń się przed tym, co niesie Ci los. Twoje odczucia mogą Cię zawodzić. 

Pieniądze: Zmienne szczęście każe Ci się mieć na baczności. Raz wygrasz, raz przegrasz. Raczej pilnuj sprawdzonych interesów. Nie ufaj przypadkowym doradcom. 

Zdrowie: Pij dużo płynów - przede wszystkim wody - i jedz regularnie jogurty. Właściwa flora bakteryjna ochroni Twój układ trawienny. Sól ogranicz do minimum.

Róża - (urodzeni 9., 18. i 27. dnia miesiąca) 

Pełna energii, kocha życie. Kuje żelazo, póki gorące i zawsze się uśmiecha. Niezniszczalna. Patronuje jej Mars. 

Miłość: Gnać Cię będzie do nagłych i pochopnych decyzji. A wszystkie okażą się mieć trwały wpływ na Twoje życie. Ale idź za głosem serca, bo racja będzie po Twojej stronie. 

Pieniądze: Niekonwencjonalne metody pomogą Ci zdobyć fortunę. Wyjdź poza schemat, podejmij się nowych zadań, a osiągniesz sukces. Ktoś z zagranicy okaże się dobrym partnerem. 

Zdrowie: Z umiarem eksperymentuj na własnym organizmie. Wyszukane diety czy ekstremalne ćwiczenia niekoniecznie Ci posłużą. Jedz to, co lubisz.

Piwonia - (urodzeni 2., 11., 20. i 29. dnia miesiąca) 

Ceni sobie spokój, szuka kompromisów. Zawsze pomocna, o sobie myśli na końcu. Patronuje jej Księżyc. 

Miłość: Łatwo będziesz ulegać iluzjom i idealizować otaczający Cię świat. W stałych związ- kach doda to romantyzmu. Szukając przygód, miej się na baczności w czerwcu i lipcu. 

Pieniądze: Zdecydowaną poprawę odczujesz dopiero w październiku. Ale do tego czasu staraj się powiększyć grono znajomych. Wzbogacisz się za ich pośrednictwem. 

Zdrowie: Uważaj na stawy i kontuzje. Twój układ kostny domagać się będzie białka. Zadbaj o właściwą dietę i regularnie rób badania.

Mak - (urodzeni 6., 15. i 24. dnia miesiąca)

Ma wrodzone poczucie piękna. I świetną intuicję. Ceni sobie harmonię, chętnie współpracuje. Patronuje mu Wenus. 

Miłość: Największe uniesienia przeżyjesz wiosną i jesienią. Mogą to być miłości od pierwszego wejrzenia. W stałym związku znajdziesz nowy dreszcz emocji. 

Pieniądze: Czekają na Ciebie ogromne szanse i pułapki. Zdaj się na własną intuicję, a na pewno wygrasz. W drugiej połowie roku zaczniesz odcinać kupony. 

Zdrowie: Nie masz żadnych powodów do obaw. Ale możesz "tyć z powietrza". Staraj się zachować rozsądek nad talerzem i regularnie się ruszaj.

Orchidea - (urodzeni 7., 16. i 25. dnia miesiąca) 

Tajemnicza, ale też tajemnic dochowująca. Bardzo wrażliwa na krzywdę innych. Hojna. Patronuje jej Neptun. 

Miłość: W karnawale ktoś może skraść Twoje serce. Ale dopiero w kwietniu podejmij decyzje. Wtedy najlepiej zrozumiesz, kto jest Ci pisany. Przed Tobą wielkie szczęście. 

Pieniądze: Słuchaj rad innych, bo ochronią Cię przed większymi wpadkami. Nie masz zbyt dużego wyczucia do inwestycji. W miarę możliwości ogranicz ryzyko. 

Zdrowie: W sprawach dietetyki kieruj się intuicją, bo Twój organizm najlepiej wie, czego potrzebuje. Bez wyrzutów sumienia jedz to, na co masz ochotę.

Irys - (urodzeni 5., 14. i 23. dnia miesiąca)

Inteligentny, ciekawy świata. Lubi się uczyć i podróżować. Urodzony optymista. Patronuje mu Merkury 

Miłość: To może być rok konfrontacji z marzeniami. Jeśli ktoś nie spełnia Twoich oczekiwań, niechybnie trafi na boczny tor. Daj sobie nową szansę! 

Pieniądze: Nie będziesz mieć najmniejszych powodów do narzekań. Działaj, inwestuj, szukaj wspólników. Sukces osiągniesz w grupie. 

Zdrowie: Wszelkie uzależnienia będą Twoim największym wrogiem. W miarę możliwości ogranicz alkohol, kawę, cukier. Nie wmawiaj sobie, że elektroniczny papieros nie szkodzi.

Margerytka - (urodzeni 8., 17. i 26. dnia miesiąca)

Bardzo wymagająca wobec siebie. Idealistka i perfekcjonistka. Potrafi porwać za sobą tłumy. Patronuje jej Pluton. 

Miłość: Nie zabraknie emocji i ekscytujących momentów. Ale prawdziwe miłosne żniwa przyjdą jesienią. Wokół Ciebie będzie kręcił się świat. 

Pieniądze: Od przybytku głowa nie boli. Ale możesz mieć problemy decyzyjne. Korzystaj z chwili, ale też z doradców. Poczynione teraz inwestycje, zwrócą się w dwójnasób. 

Zdrowie: Nie jest niezniszczalne i warto o tym pamiętać. Daj sobie prawo do odpoczynku, urlopu, leni- stwa. Każda taka "stracona" chwila wielokrotnie zaprocentuje.

Niezapominajka - (urodzeni 4., 13., 22. i 31. dnia miesiąca) 

Wierna i godna zaufania. Niezastąpiona tam, gdzie inni się dawno poddali. Skromna do bólu. Patronuje jej Saturn. 

Miłość: Trudno będzie Ci komuś zawierzyć. Nawet w stałych związkach pojawić się mogą wątpliwości. Ale nie działaj pochopnie. Zmniejszając wymagania, znów zaczniesz cieszyć się życiem. 

Pieniądze: Przed Tobą stabilny finansowo rok. Do czerwca unikaj ryzyka. Potem łatwiej ocenisz sytuację i upolujesz dobre okazje. Nie zabraknie powodów do zadowolenia. 

Zdrowie: Każdą słabość przekujesz w atut. Dobry czas, by zmienić tryb życia, dietę, zerwać z nałogami. Podjęte teraz postanowienia, okażą się trwałe i korzystne.

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy