Reklama

Konsekwencje wakacyjnego seksu

Wakacje są idealnym momentem na ekscytujące podróże i jeszcze bardziej ekscytujące... romanse. Warto jednak pamiętać, by nie popełniać podstawowych błędów, które wakacyjne przyjemności mogą zmienić w powakacyjne tragedie. Sprawdź, na co warto zwrócić szczególną uwagę.

Wakacyjne pamiątki

Nawet najbardziej namiętne uniesienia nie powinny mieć miejsca, jeśli w twojej torebce nie znajduje się ani jedna prezerwatywa!

Pamiętaj, nawet jeśli seksowny nieznajomy zapewnia cię, że nie jest nosicielem żadnej z chorób przenoszonych drogą płciową, zawsze istnieje możliwość, że albo jest tego zwyczajnie nieświadomy, albo najnormalniej w świecie, z jedynie sobie znanych przyczyn, cię okłamuje.

Nie wiesz, ile tak naprawdę partnerek seksualnych miał przed tobą. Nawet jeśli zapytasz, w tych okolicznościach możesz nie uzyskać prawdziwej odpowiedzi.

Reklama

Warto wiedzieć, że prezerwatywy przydają się także podczas seksu oralnego. Pamiętaj - jest on równie niebezpieczny, co klasyczny stosunek, ponieważ wiele różnych chorób jest przekazywanych właśnie podczas miłości francuskiej.

Używanie prezerwatyw uchroni cię także przed nieplanowaną w tej sytuacji ciążą.

Seks na wakacjach może doprowadzić do dłuższego romansu?

Nie możesz zapomnieć o mężczyźnie, z którym uprawiałaś seks podczas wakacji? To była jednorazowa przyjemność, a ty się zakochałaś? Musisz mieć świadomość, że szanse na to, iż uczucia tlące się w tobie rozwiną się w coś więcej, są naprawdę niewielkie. W sumie nie powinnaś mieć nawet żadnych złudzeń.

Może zdarzyć się tak, że miły nieznajomy zupełnie inaczej potraktował to, co się między wami wydarzyło i całkiem możliwe, że ma zupełnie inne plany, które ciebie w ogóle nie uwzględniają. No chyba, że wykazałaś się refleksem i, po niby niezobowiązującym seksie, przeprowadziłaś z nim rozmowę, w wyniku której okazało się, że nie jest z drugiego końca świata i ma ochotę na kolejne spotkanie.

Często jednak trzeba pogodzić się z faktami - to był niezapomniany wakacyjny seks i nic poza tym. Jeśli dostosujesz swoje oczekiwania do sytuacji, nie spotka cię zawód. A jeśli zdarzy się coś nieoczekiwanego po wakacjach - zadzwoni do ciebie, by się spotkać raz jeszcze - to tylko pozytywnie się zaskoczysz!

Wakacyjny seks bywa nieprzyjemny

Niestety, w życiu zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje. I tak spontaniczny seks w wodzie, zresztą bardzo popularny w sezonie letnimi, może zakończyć się nieprzyjemnie, bo, na przykład podczas niego nagle może złapać cię skurcz pochwy (tak zwana pochwica).

Niestety, zwykle bez pomocy lekarza rozdzielenie was nie wchodzi w grę. A to kosztuje kilka dobrych chwil wstydu, zwłaszcza, jeśli któremuś z was właśnie zdarza się zdradzać swojego stałego partnera, który czeka na brzegu akwenu.

Równie nieprzyjemnie może zakończyć się seks bezpośrednio na piasku. Dyskomfort poczujesz szczególnie ty, kiedy dostanie się on do twoich miejsc intymnych. Pamiętaj, że seks w miejscach publicznych jest w Polsce zabroniony.

Słońce i nadmiar płynów

Seks, słońce i większa ilość alkoholu nie zagwarantują ci seksualnej przyjemności, a o nią przecież chodzi ci najbardziej, prawda? Zbyt duża ilość napojów "wyskokowych" i nadmiar promieni słonecznych mogą spowodować, że mężczyzna nie uzyska erekcji.

Po co ci nieprzyjemne doświadczenia? Kobieta powinna zbierać te najlepsze, by budować swoją kobiecość i seksualność. Pamiętajmy - im więcej miłych doznań w seksie, tym mniej problemów z nim w przyszłości.

m.

Zobacz również:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy