Reklama

Reklama

Mężczyźni o tych imionach są najlepszymi kochankami

Znaczenie imion przekłada się na nasze życie erotyczne? Niektórzy wierzą, że tak jest. Zatem kto otwiera listę ognistych kochanków? Wskazówka? Obchodzi imieniny szóstego grudnia...

Mikołaj. Ognisty temperament

Mężczyźni, którzy noszą to imię, uznawani są za dusze towarzystwa. Możemy liczyć na ich pomoc i życzliwość. W języku greckim "Nicolaus" to połącznie dwóch słów: zwycięstwo oraz lud. Kobiety, które mają Mikołaja przy swoim boku, mogą czuć się zaopiekowane. To mężczyzna, który przywiązuje wagę do detali, ale nie wywołuje konfliktów. Partnerki Mikołaja nie będą narzekać na nudę w sypialni. Partner o tym imieniu potrafi być namiętnym kochankiem.

Bartłomiej "syn oracza"

Mężczyźni noszący to imię wyróżniają się z tłumu. To liderzy świadomi swojej siły charakteru. Ten typ nie rumieni się bez powodu. Bartłomiej szybko przełamuje bariery. Z kochankiem o tym imieniu będziesz mogła otwarcie rozmawiać o jego potrzebach. Tematy tabu? Nie istnieją. Imię pochodzenia armejskiego nie jest często nadawane w Polsce, dlatego kobiety, które trafia na partnera o tym imieniu, mogą poczuć się, jakby wygrały los na loterii.

Reklama

Grzegorz kochanek z greckim genem

Trudno mu odmówić pewności siebie. Nie zdziw się, że w łazience będzie spędzał więcej czasu od ciebie. Jednak mężczyźni noszący to imię są uznawani za ognistych kochanków. W sypialni stawiają na eksperymenty. Przede wszystkim są otwarci na fantazje erotyczne partnerki. Imię pochodzące z języka grackiego oznaczało człowieka zdolnego do "nocnych czuwań". Dlatego po zachodzie słońca nie będziesz się z nim nudzić.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy