Reklama

Reklama

Znaczenie pierścionków na palcach. Wybór zdradza, jakim typem kobiety jesteś

Biżuteria mówi o kobiecie znacznie więcej, niż się nam wydaje. Wystarczy rzucić okiem na pierścionek na dłoni, a dokładnie na palec, na który jest założony. W ten sposób dowiesz się, jakim typem kobiety jesteś.

Co oznacza pierścionek na konkretnym palcu?

Na palcu serdecznym widnieje zazwyczaj pierścionek zaręczynowy lub obrączka. Co, jeśli kobieta nie jest jeszcze ani narzeczoną, ani mężatką? 

Pierścionek na placu serdecznym wskazuje, że kobieta, która go nosi, jest indywidualistką. Lubi działać samodzielnie, jest niezależna. Ponadto może to oznaczać, że nigdy się nie poddaję i dąży do wyznaczonych przez siebie celów.

Dawniej na palcu wskazującym pierścienie były noszone przez biskupów, co miało oznaczać ich wyższy status społeczny. Obecnie pierścionek na palcu wskazującym może oznaczać, że kobieta jest pełna wdzięku, odznacza się odwagą, wierzy w siebie i swoje umiejętności.

Reklama

Uznaje się, że palec środkowy zazwyczaj jest wybierany jest do noszenia pierścionka, który nie jest zaręczynowy. 

Zdaniem ekspertów, na ten palec zakładane są także widoczne pierścienie. Wszystko po to, by zwrócić uwagę otoczenia i się pokazać. Kobiety, które zakładają biżuterię na ten palec, nie przejmują się opinią innych, a w dodatku są bezkompromisowe. 

Dawniej kciuk był zarezerwowany dla talizmanów. Z biegiem lat uległo to jednak zmianie, a kobieta, która decyduje się na założenie pierścionka na kciuka, jest typem osoby, która lubi eksperymentować i nie boi się nowych rzeczy.

Mały palec był często wykorzystywany do noszenia pierścieni rodowych. Obecnie uznaje się, że wybór tego palca może być symbolem seksualnej otwartości. Z drugiej strony kobieta, która go wybiera, odznacza się siłą, nie buja w obłokach i obiektywnie ocenia rzeczywistość. 

Czytaj więcej:

Kiedy wynaleziono satysfakcję z seksu?

Życiowy minimalizm. Dlaczego im mniej posiadasz, tym więcej zyskujesz?

Polacy uważają flirt za zdradę. Ale od niego nie stronią

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: pierścionek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy