Reklama

Reklama

Bioderma: Sébium Global

Bioderma przedstawia Sébium Global - Krem przeciwtrądzikowy o globalnym działaniu.

Sébium Global to produkt nowej generacji, który działa globalnie na przyczyny i objawy trądziku. Produkt jest idealny do skory z trądzikiem dorosłych, który charakteryzuje się występowaniem głównie w dolnych partiach twarzy. Nie mniej jest równie uciążliwy jak trądzik młodzieńczy.

Trądzik dorosłych coraz częściej występuje u osób 30-letnich. Krem eliminuje krosty i zaskórniki. Reguluje ilość i jakość łoju (sebum) do poziomu takiego jak w zdrowej skórze. Jest to możliwe dzięki wyjątkowej opatentowanej kombinacji bazującej na najnowszym odkryciu dermatologicznym Bakuchiol i Fluidactiv®, która ogranicza powstawanie zmian trądzikowych. Krem łagodzi i zmniejsza zaczerwienienia (glukonian cynku 3proc. i enoxolon) wygładza i poprawia stan skóry, ma działanie delikatnie złuszczające (estry AHA 10 proc., kwas cytrynowy 5 proc., kwas salicylowy 2%).

Reklama

Długotrwale nawilża aż do 8 godzin. Lekka konsystencja, szybko się wchłania, nie zatyka porów. Krem jest hipoalerginczny i bardzo dobrze tolerowany. Sébium Global polecany jest dla osób z trądzikiem pospolitym, dorosłym, młodzieńczym z intensywnymi zmianami trądzikowymi, a także jako uzupełnienie dermatologicznego leczenia trądziku ze zmianami zapalnymi i/lub zaskórnikami.

Cena: 46 zł (30 ml). Preparaty Bioderma dostępne są wyłącznie w aptekach.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy