Reklama

Reklama

Fryzury dla dojrzałych pań

Współczesne kobiety mają pełną dowolność – mogą nosić włosy krótkie, półdługie lub długie oraz układać je w takim stylu, jaki im się podoba. A wiek nie ma żadnego znaczenia!

Włosy krótkie

Można układać je "po męsku", akcentując żelem kosmyki na czubku głowy, pazurki nad czołem oraz baczki tak, jak nosi Jamie. Można też czesać się jak Jane. Wystarczy rozprowadzić na włosach piankę zwiększającą objętość, zaczesać pasma do tyłu, by uniosły się u nasady i podczas modelowania lokówko-szuszarką podwinąć dłuższe kosmyki na górze i krótkie - nad karkiem. Po koniec warto rozpylić chmurkę lakieru.

Włosy półdługie i sięgające ramion

Klasycznego boba, któremu wierna jest Jodie, szybko można unowocześnić. Wystarczy rozprowadzić na włosach piankę, "przesunąć" przedziałek na bok, a proste pasma podkręcić lokówką, by falowały na końcach. Efekt - superkobieca, lekka fryzura.

Reklama

Ale jeśli masz pocieniowane i nieco dłuższe włosy - zainspiruj się uczesaniem Nicole. Ona zrobiła przedziałek nad skronią, zebrała włosy do tyłu i związała je w swobodny kucyk-supełek z boku przy szyi. Taką fryzurę wystarczy utrwalić lakierem.

Awangardowy irokez

Odważna stylizacja Halle odejmuje lat. Jest to świetna fryzura dla kobiet, które zapuszczają włosy, a odrośnięte na górze pasma trudno się układają. Wystarczy wygładzić boki i tył fryzury, a kosmyki na czubku głowy "postawić", lekko podtapirować i utrwalić specjalną pastą rzeźbiącą włosy.

Włosy długie

Rozpuszczone, gładkie, lśniące włosy są ozdobą samą w sobie. Cate zrobiła przedziałek z boku, zaczesała pasma na czoło i założyła włosy za uszy. Uczesanie wystarczy wygładzić kremem do stylizacji.

Przeciwieństwem wytwornej fryzury Cate jest kucyk Jennifer. Włosy są ciasno, wysoko związane, mocno natapirowane i utrwalone żelem w sprayu.

Twoje Imperium

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy