Reklama

Jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Na Instagramie obserwuje ją 1,4 mln followersów. Fanów prezenterki interesują nie tylko jej zawodowe dokonania, rodzinne życie czy stylizacje, ale również wystrój jej apartamentu. Jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan to postać, której polskim telewidzom nie trzeba przedstawiać. Choć ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, dziś kojarzona jest nie z salą sądową, ale z małym ekranem. Nic dziwnego: "Perfekcyjna pani domu", "Projekt Lady", "Piekielny Hotel" - to tylko kilka programów w obszernym prezenterskim portfolio gwiazdy.

Jak wiele popularnych osób, tak i Małgorzata Rozenek-Majdan dla sporego grona Polek stanowi wzór, dyktując trendy na polu mody i urody. Sporo fanek inspiruje się również jej wyborami w kwestii urządzania wnętrz. Nic dziwnego - warszawski apartament Małgorzaty Rozenek-Majdan to prawdziwe dizajnerskie cacko.

Reklama

Jak wygląda dom Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan większość czasu spędza na planach zdjęciowych i w telewizyjnym studio, to właśnie dom jest dla niej ostoją, w której może złapać oddech po pełnym obowiązków dniu. "Bardzo lubię być osobą, która organizuje życie towarzyskie, chociaż też niechętnie wpuszczam do siebie do domu. To jest tak, że przez to, że nie mam zbyt wiele czasu na spędzanie go w domu, gdy już to robię, nie chcę rozpraszać swojej uwagi na inne rzeczy. To nie jest typowy dom otwarty, natomiast dla moich przyjaciół zawsze jest" - mówiła kilka lat temu w rozmowie z "Faktem".

Małgorzata Rozenek-Majdan czasem jednak zaprasza do domu "wirtualnych" gości, starannie urządzone wnętrza prezentując na Instagramie. Z publikowanych w mediach społecznościowych zdjęć można wnioskować, że prezenterka postawiła na mieszankę klasycznej elegancji i francuskiego stylu. We wnętrzach jej apartamentu dominują beże i pastelowe kolory. Starannie dobrano dodatki - wzrok przykuwają m.in. stojące na kominku porcelanowe wazy, malowane w niebieskie wzory, świece i zabawne, wiklinowe kosze w kształcie owoców. W apartamencie nie brakuje też świeżych kwiatów. Ciepłego charakteru wnętrzu dodają tkaniny, zwłaszcza poduszki: szare, białe, kremowe, gładkie i pikowane, tylko czekają, by podłożyć je sobie pod głowę czy plecy i zatonąć w błogim relaksie.

Przytulność, budowaną za pomocą miękkich tekstyliów i pastelowych kolorów, przełamują metalowe i szklane detale - te akcenty znajdziemy głównie w konstrukcji lżejszych mebli takich jak stoliki kawowe. Tym, co spaja w całość wszystkie te elementy, jest światło - za dnia naturalne, wlewające się do wnętrza jasną strugą, wieczorami rozproszone, przytłumione przez miodowe abażury lamp, zapraszające do relaksu po całym dniu.

Ta staranna aranżacja nie czyni jednak z domu Majdanów w muzeum. Wręcz przeciwnie, dobierając sprzęty i akcesoria, wyraźnie kierowano się wygodą mieszkańców. Świadczyć może o tym m.in. spora kanapa w salonie, na której z powodzeniem zmieści się cała rodzina.

Małgorzata Rozenek-Majdan i nowy dom

Choć warszawskie lokum może wydawać się idealnym miejscem do życia, Majdanowie prawdopodobnie wkrótce je opuszczą. Już w ubiegłym roku media informowały, że Małgorzata i Radosław szykują się do budowy domu. "Kiedyś myślałem o domu. Ale tak się złożyło, że zamieszkaliśmy w apartamencie i do pewnego czasu to nam wystarczało. Lecz nadszedł moment, w którym należy pomyśleć o komforcie i przyszłości, bo przecież kiedyś trzeba będzie zwolnić. Posiadając liczną rodzinę i trzy psy, trzeba mieć dużo przestrzeni i swobody, żeby żyło się miło i wygodnie" - mówił Radosław Majdan w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Choć po długich poszukiwaniach udało się znaleźć wymarzoną działkę, budowa nie idzie tak szybko, jak życzyliby sobie tego Majdanowie. Wszystko przez pandemię koronawirusa i związane z nią obostrzenia, które mają wpływ również na pracę urzędów. Jak tłumaczyła Małgorzata Rozenek-Majdan w jednym z wywiadów, covid zdecydowanie wydłużył procedury, niezbędne do rozpoczęcia prac.

Urzędowe problemy nie przeszkadzają jednak Majdanom snuć planów na temat wyglądu nowego lokum. Jak deklarują, już cieszą się na możliwość realizacji wnętrzarskich pomysłów, które od dawna chodziły im po głowie. 

Czytaj więcej:
Weronika Książkiewicz na zdjęciach z wakacji 2021. Wygląda jak osiemnastolatka?
Julia Wieniawa podejrzewa Marcina Tyszkę o podglądanie?
Specjalny odcinek "Przyjaciół"
Mural przedstawiający Annę Przybylską został poprawiony
Wersow cała na biało! Weronika Sowa kusi w sieci [FOTO]

Zobacz również:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy