Reklama

Reklama

Karnawałowe aranżacje wnętrz

Karnawał to idealna okazja do spotkań z przyjaciółmi i hucznych zabaw w gronie najbliższych. Jeśli chcesz zorganizować przyjęcie w swoim domu - przygotuj karnawałowe dekoracje. Przy pomocy kilku dodatków możesz wprowadzić imprezowy klimat i zaskoczyć swoich przyjaciół.

Przygotowując się do spotkań towarzyskich w domu, wystarczy użyć kilku spójnych dodatków, aby mieszkanie zyskało nowy, oryginalny charakter. W czasie karnawału nie musisz się ograniczać, w końcu to czas zabawy - również aranżacją własnego mieszkania - przekonują eksperci salonów Agata.

Impreza w stylu glamour

Karnawał kojarzy ci się z błyskiem i cekinami? Doskonałym pomysłem będzie więc aranżacja w stylu glamour, czyli z dodatkami w kolorze srebra lub złota, kryształami i niestandardowymi tekstyliami. Pamiętaj, że nie musisz od razu przeprowadzać diametralnych zmian - wystarczy kilka detali.

Reklama

Po pierwsze - tekstylia. Zadbaj o poduszki ze złotymi lub srebrnymi zdobieniami i rozłóż je na swojej kanapie, a na stole lub stoliku połóż podkładki w tym samym kolorze. Po drugie - nastrój, czyli pomyśl o oświetleniu. Wybierz błyszczące świece lub te z kryształowymi świecznikami. Po trzecie - drobiazgi, czyli figurki, szklanki, osłonki i wszystkie inne małe akcesoria do dekoracji wnętrz, które wpadną ci w ręce.

Pamiętaj, aby wybrać kolor przewodni aranżacji, by zachować spójność stylistyki wnętrza.

Kolor przede wszystkim

Jeśli jesteś zwolenniczką koloru - postaw na niego, dekorując wnętrze na imprezę z przyjaciółmi. Wybierz dodatki na przykład w dwóch ulubionych odcieniach lub zdecyduj się na tęczowy wystrój.

Na początek poszukaj odpowiednich poduszek czy podkładek na stół. Jeśli lubisz wielobarwne aranżacje - im bardziej kolorowe, tym lepiej. W końcu karnawał jest od tego, aby szaleć. Następnie pomyśl o innych, barwnych akcentach - np. niedrogim obrazie na ścianę w salonie, szklankach dla gości czy lampkach, które zadbają o klimat. Baw się kolorem!

Impreza tematyczna? NATURAlnie!

Jeśli od zawsze marzyła ci się impreza tematyczna - karnawał jest do tego świetną okazją! Zaproś swoich najbliższych na zabawę na przykład w klimacie natury. Monstery, panterka i printy kwiatowe - masz fantastyczną okazję, aby zaaranżować wnętrze w tym klimacie.

Jeśli nie masz w domu żywej monstery - wybierz na przykład obraz z grafiką lub poszewkę na poduszkę. Do tego dobierz inne tekstylia w modną obecnie panterkę czy z roślinnym printem, albo wzorem drewna. Następnie poszukaj dodatków w ciepłych, delikatnych barwach - świeczek, świeczników, kubków i podkładek.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy