Reklama

Reklama

Maciej Zień prześwietla modę

Pokazy Macieja Zienia to zawsze wielkie wydarzenie w świecie mody. I tym razem projektant nie zawiódł oczekiwań swoich wielbicielek.

Pokaz jego najnowszej kolekcji jesień/zima 2013, który odbył się w Soho Factory, był niezwykłym widowiskiem. Na środku wybiegu stanęła olbrzymia atrapa prześwietlenia klatki piersiowej. Najnowszą kolekcję projektant zatytułował bowiem "Rentgen".

- Kolekcja nosi nazwę "Rentgen", ponieważ postanowiłem prześwietlić swoją modę, to, co do tej pory zrobiłem. Dlatego też pojawił się skarabeusz, mój znak rozpoznawczy, oraz nawiązania do mody, którą tworzę od wielu lat. Stąd różnorodność tkanin i przypominająca rentgen koronka pokryta lateksem - scharakteryzował swoją kolekcję projektant. Modelki zaprezentowały przepiękne kreacji, dominowały wśród nich trzy barwy - czerń, biel i czerwień.

Reklama

Aneta Kręglicka, Natalia Siwiec i Kate Rozz pojawiły się na pokazie w sukienkach z najnowszej kolekcji Zienia. - Przepiękna kolekcja. Jest podsumowaniem całej pracy Maćka. To rentgen wielu lat jego twórczości. Kolekcja na niesamowitym poziomie, nie tylko polskim, ale i międzynarodowym - przyznała po pokazie Kate Rozz.

- Najbardziej podobały mi się proste, typowo "zieniowe" kreacje. Mają w sobie fajną nutkę drapieżności i elegancji - podsumowała Natalia Siwiec.  Danuta Stenka, która przyszła na pokaz z córką, stwierdziła: Mam szczęście spotykać się z kreacjami Maćka na różnych sesjach oraz występach, gdzie jest łaskaw mnie ubierać. Na co dzień nie jestem osobą, która się modą interesuje. Ale przyszłam tutaj z moją młodszą córką, której moda jest pasją.


Styl.pl/AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy