Reklama

Mister Supranational wybrany! Kto otrzymał tytuł najpiękniejszego?

W sobotni wieczór w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbyła się gala finałowa konkursu Mister Supranational. Tytuł najpiękniejszego mężczyzny otrzymał Mister Kuby, Luis Galvez Blanco, w rywalizacji pokonując 33 konkurentów z całego świata. Polskę reprezentował Mister Polski 2020, Jakub Kowalewski.

Mister Supranational: Garnitury i stroje kąpielowe

 W czasie sobotniej gali,  kandydaci do tytułu zmierzyli się w kilku konkurencjach. Prezentowali się m.in. w garniturach i w strojach kąpielowych oraz musieli odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego akurat ty powinieneś otrzymać tytuł Mistera Supranational?"

Jak czytamy na stronie organizatora, największe emocje wzbudził pokaz w strojach kąpielowych. 

Reprezentujący Polskę Jakub Kowalewski niestety odpadł na dość wczesnym etapie konkursu, nie dostając się do grupy TOP 20. Do finałowej TOP 5 zakwalifikowali się: Luis Galvez Blanco (Kuba), Moises Penaloza (Meksyk), Matthew Gilbert Wibowo (Indonezja), Leonidas Amfilochios (Grecja) i Heriberto Rivera (Portoryko). 

Reklama

Zobacz również: Wybrano Miss Supranational. Kto zdobył tytuł najpiękniejszej?

Mister Supranational: Międzynarodowe jury i program artystyczny

Zmagania uczestników konkursu oceniało międzynarodowe jury w składzie: Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, Miss Supranational 2022 Lalela Mswane, prezenterka i dziennikarka Marcelina Zawadzka, modelka Magdalena Karwacka, dyrektor marketingu marki Jubiler Schubert, Mateusz Nowogrodzki, Miss Supranational 2019 Anntonia Porsild oraz prezes organizacji Miss Supranational i Nowej Sceny Gerhard Parzutka.

Jurorzy tytuł najpiękniejszego otrzymał Luis Galvez Blanco. Kolejne miejsca na podium zajęli: Matthew Gilbert Wibowo (I Wicemister), Leonidas Amfilochos (II Wicemister), Moises Penaloza (III Wicemister), Heriberto Rivera (IV Wicemister).

Podczas konkursu Mister Supranational nie zabrakło też elementów artystycznych. Wieczór otworzył pokaz choreograficzny do utworu z musicalu "West Side Story". Później  na scenie pojawiła się również m.in. Jamala - ukraińska zwycieżczyni Eurowizji z 2016 roku oraz Aleksandra Szwed.

Gospodarzami wieczoru byli : Anita Jones, Izabela Janachowska i Martin Fitch.

Zobacz również: Karol Strasburger nie może przejść na emeryturę. Powód jest poważny

Mister Supranational i Festiwal Piękna w telewizji Polsat

Gala konkursu Mister Supranational była częścią Festiwalu Piękna, który rozpoczął się w piątek i potrwa do niedzieli. Przed nami jeszcze emocje związane z wyborami Miss Polski. Transmisję konkursu można oglądać w telewizji Polsat o godz. 20. 

Zobacz również: Efektowny makijaż w 15 minut. Krok po kroku

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy