Reklama

Reklama

Sukienka na wesele dla niskich kobiet. Bierz przykład z Anny Muchy

Anna Mucha to aktorka o filigranowej sylwetce. Jak do niskiego wzrostu dopasować sukienkę? Aktorka nie ma z tym problemu. Jej stylizacje nawet po latach budzą podziw. Idealnie prezentują się na ściance, ale mogą być też inspiracją do stworzenia weselnych kreacji.

Anna Mucha ma idealny wzrost do pracy przed kamerą. Obiektyw lubi niskie osoby

Anna Mucha na ściance prezentuje się spektakularnie. Niemal za każdym razem zaskakuje fotoreporterów. Jej pozy przed obiektywami sprawiają, że większość zdjęć z udziałem aktorki chce się oglądać godzinami. 

To zasługa stylizacji i proporcji ciała. Aktorka "M jak miłość" nie należy do wysokich kobiet, ale wzrost 1,65 cm jest pożądany w show-biznesie.

Większość aktorów, dziennikarzy i celebrytów pracujących na co dzień przed kamerami może poszczycić się podobnym wzrostem. Okazuj się, że osoby o niskim wzroście idealnie wypadają przed obiektywem. Problem zaczyna się w momencie, kiedy przekraczamy 1,70 cm.

Reklama

Pamiętajmy, że telewizyjna optyka dodaje gwiazdom niekiedy dziesięć kilogramów. Na co dzień ludzie show-biznesu wyglądają na znacznie szczuplejszych, co często zaskakuje fanów, którzy słyszą: "W rzeczywistości pani jest szczuplejsza i niższa niż w telewizji".

Jak dobrać sukienkę do niskiego wzrostu

Anna Mucha potrafi to robić z wdziękiem i klasą. Zasada jest prosta. Niskie figury nie lubią zabudowanych form. Unikajmy zasłaniania nóg i dekoltu jednocześnie. Warto zastanowić się, co możemy podkreślić. Biust? Talia? Nogi? Stawiamy na jeden element i wybieramy odpowiednią formę. To może myć sukienka z rozcięciem do ud lub klasyczna rybka z wyeksponowanym biustem. W każdym zestawie obowiązkowo szpilki, które w sukienkach do kostek znacznie wydłużą proporcje ciała.

Jak nosić małą czarną? Anna Mucha to potrafi

Jeżeli wieczorowe suknie nie spełniają naszych oczekiwań, warto skupić się na ponadczasowych wzorach. Mała czarna zawsze się obroni. Jednak mini w wydaniu Anny Muchy odznacza się charakterem. Aktorka sprytnie łączy tkaniny. Zwróćcie uwagę na krój. Sukienka jest kusząca. Przód i tył są zabudowane, natomiast boki są zaskoczeniem.

Lata dwudzieste, lata trzydzieste w wydaniu Anny Muchy. Propozycja na wesele?

Rękawy i uda współgrają ze sobą. Prym wiedzie koronka. Jej i sztucznym futrom Anna Mucha jest wierna od kilku sezonów. To nawiązanie do lat 20. i 30., które aktorka najwyraźniej  podskórnie czuje. Nawet ostatnio na Instagramie pojawiły się stylizacje inspirowane okresem międzywojennym. Swój wkład w charakteryzację aktorki miała córka. Jak oceniacie jej pierwsze kroki w zawodzie stylistki?

***
Zobacz także:

Anna Mucha w domowych pieleszach. Jak się bawi?

Anna Mucha bez sukienki. Co nałożyła na siebie? Cudo!

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy