Reklama

Reklama

To wyszło z mody! 8 fasonów, które natychmiast powinnaś wyrzucić ze swojej szafy

Szafa przeładowana, a ty wciąż nie masz co na siebie włożyć? Czas na porządki! Zrób miejsce, pozbądź się tego, co zbędne, a poczujesz ulgę i ułatwisz sobie życie. Zostaw tylko te ubrania, które nosisz i które sprzyjają twojemu wizerunkowi. Dla rzeczy zniszczonych, niemodnych i "dawno kupionych, nigdy nie założonych" nie miej litości.

1. Nadmiernie podziurawione dżinsy

Drobne przetarcia wciąż są do zaakceptowania, ale dżinsy z ogromnymi dziurami to "zeszłoroczny śnieg". Przy okazji przeglądania garderoby wyrzuć też rzeczy, na których dziurki pojawiły się. bo "zostały nadgryzione zębem czasu". Takie ubrania tylko szkodzą twojemu wizerunkowi.


2. Kurtki do pasa

Krótkie dopasowane kurtki kończące się nieco powyżej talii, lub sięgające do pasa były ok. na początku dekady. Ich czas dobiegł jednak końca i powinny one zwolnić miejsce w szafie. To samo dotyczy sweterków takiej samej długości.

Reklama

 3. Topy odsłaniające brzuch

Zła wiadomość dla osób, które sporo czasu spędziły w klubach fitness, pracując nad mięśniami brzucha. Okazji do pochwalenia się efektami będzie nieco mniej. Krótkie topy odsłaniające brzuch właśnie wyszły z mody.

4. Baskinki

Sympatyczny trend lubiany przez stylistki, ponieważ umożliwiał wyczarowanie wcięcia w pasie i pięknie podkreślał sylwetkę. Niestety żegnamy się z nim na dłużej.

5. Szpilki w kolorze ciała

 Ułatwiały nam życie przez kilka ostatnich sezonów, ponieważ można je było nosić do wszystkiego. Ale i ten trend ma swój kres i nieco mdłe czółenka ustępują pola bardziej wyrazistemu obuwiu.

6. Spódnice i sukienki "z ogonem"

Nie ma powodów, by zajmowały ci dłużej miejsce w szafie. Jeśli masz jeszcze sukienki lub spódnice z przedłużonym tyłem, natychmiast się ich pozbądź!

7. Flanelowa koszula

 Możesz nie wyrzucać jej z szafy - wciąż może się przydać np. na spacery po lesie w poszukiwaniu grzybów lub do prac w ogrodzie. Ale nie jest już modna!

8. Golfy

Jeśli jakimś cudem wciąż masz je jeszcze w szafie, pozbądź się ich  czym prędzej. Zajmują tylko miejsce!

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy