Reklama

Reklama

Trzy makijażowe trendy prosto z Instagrama

W letnim sezonie możemy sobie pozwolić na więcej. Przejrzałyśmy Instagram i wiemy, jakie szalone trendy w makijażu będą królować w wakacje.

Eyeliner ombre

Dwa lata temu ombre zdobiło nasze włosy. To technika farbowania, która sprawia, że tworzy się naturalne kolorystyczne przejście między ciemniejszym, a jasnym odcieniem. 

Tym razem cieniować będziemy kreskę na powiece. Jaśniejszy kolor powinien pojawić się jak najbliżej wewnętrznego kącika, dalej ciemniejsze barwy z tej samy gamy kolorystycznej.

Różowe smoky eyes

Efekt przydymionego oka w wersji brązowej lub czarnej to klasyka wszystkich wieczorowych wyjść. Jednak może się ona okazać zbyt ciężka na długie letnie wieczory. Makijażystki proponują jej odświeżoną wersje w odcieniu różowym. Technika wykonania makijażu pozostaje ta sama, zmienia się jedynie gama kolorystyczna.

Reklama

Marmurkowe usta

To propozycja dla odważnych. Noszona na co dzień może wywołać wiele kontrowersji. Za to sprawdzi się na festiwalu muzycznym lub tematycznej imprezie. Łącząc ze sobą różne odcienie kredek i szminek tworzy się efekt marmuru na ustach. 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama