Reklama

Wpadki roku

Dzień złych włosów? W 2013 było ich wiele... Oto galeria gwiazd, którym nasz ekspert przyznał „jedynkę” za stylizację. Oczywiście z nadzieją na poprawę...

Gwiezdne wojny - reaktywacja

Pomysł nawet dobry, ale realizacja... Julia Kamińska (26) odtworzyła połowę fryzury księżniczki Lei z "Gwiezdnych wojen". Oryginalna koncepcja, ale kok jest ciężki i niewiele mniejszy od głowy, a Julia wygląda, jakby miała zaraz przewrócić się na bok. Na domiar złego zabrakło dokładności w wykonaniu okrągłej formy - wypadające włoski wyglądają nieestetycznie.

Pompon na szczycie

Fryzura Ilony Felicjańskiej (40) powstała chyba w pięć minut. Trochę za szybko... Nieproporcjonalny pompon na szczycie głowy sprawia wrażenie, jakby był zrobiony ze sztucznych włosów. Niechlujne uczesanie bardzo powiększa głowę modelki.

Reklama

Lakierowany hełm

Joannie Kulig (31) nie udała się stylizacja na lata 80. Tapir, który wygląda jak kołtun, to kompletna pomyłka. Widać, że użyto tu tony lakieru. Podejrzewam, że aktorka długo nie mogła rozczesać swojego "hełmu".

Żółć zalewa...

Czy Agnieszka Radwańska (24) eksperymentowała w domu z tanim rozjaśniaczem? Za tą teorią przemawiają zbyt jasny kolor przy odroście i żółte końcówki. Ponadto włosy są bardzo zniszczone. Niechlujne uczesanie potęguję katastrofę.

Obcy kontratakuje?

Wydaje mi się, że fryzura Natalii Siwiec (30) była inspirowana filmem "Stożkogłowi". Połączenie długiej ciężkiej grzywki z podtapirowanym kucykiem na szczycie głowy dziwnie zaburza jej proporcje. A może celebrytka szykuje się do wyprawy na Marsa?

Powitanie z Afryką

Samo uczesanie jest ładne, modne i starannie wykonane. Jednak sekret udanej fryzury tkwi także w umiejętnym dopasowaniu go do typu urody. Edyta Herbuś (32) jest drobną kobietą z niewielką głową - afro nie pasuje ani do jej sylwetki, ani do kształtu twarzy. "My Słowianki" wolimy prostsze formy.

Szansa na sukces?

Wygląda na to, że Justyna Steczkowska (41) zaufała początkującemu fryzjerowi. Niestarannie wykonana, rozpadająca się fala, która prawie zakrywa oko piosenkarki, to niewypał. Wszelkie uczesania pełne objętości na szczycie głowy wydłużają twarz - w przypadku wokalistki nie jest to wskazane. Sztywne loki przemilczmy...

Tomasz Bożek stylista fryzur Atelier "U fryzjerów"

SHOW 27/2013

Show

Reklama

Reklama

Reklama