Reklama

Reklama

Horoskop na 2010 rok

Astrolog Andrzej Jamróz przygotował horoskop, z którego dowiesz się pod wpływem jakich sił będziesz w Nowym Roku, jak wpłyną one na twój rozwój, zdrowie i pracę. Mamy też wskazówki dla zakochanych oraz dla samotnych. Sprawdź jakie losy czekają twój związek - obecny i przyszły.

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Odczujesz oddziaływanie przeciwstawnych wpływów i wejdziesz w rodzaj kosmicznego slalomu. Pęd do czegoś nowego przeplatać się będzie z różnymi opóźnieniami. Jednak przeszkody kształcą. W ostatecznym rozrachunku stymulować cię będą mocne wpływy planetarne, ale nie możesz przekroczyć ram zdrowego rozsądku! Jeśli zbliżysz się do granic, pojawi się kontroler, który skłoni cię do oddzielenia rzeczy ważnych od mniej istotnych. Staniesz się bardziej refleksyjną naturą.

Rozwój
Czas odnowy na niemal wszystkich planach życia. Możesz stać się doradcą duchowym ludzi, którzy mają za mało energii wewnętrznej.

Reklama

Praca
Znajdziesz kontrahentów, z którymi zrealizujesz duże przedsięwzięcie. Można będzie na ciebie liczyć, jeśli pojawi się sytuacja, z której nikt nie będzie mógł wybrnąć. Zabłyśniesz swoimi talentami i znajdziesz się w gronie wybitnych specjalistów.

Zdrowie
Warto dbać o swoje naczynia krwionośne i głowę, tak w sensie fizycznym, jak i psychicznym. Pomogą ci w tym specjalne ćwiczenia relaksujące.

Miłość
Oprócz gorących erotycznych zbliżeń, bycie razem oparte będzie na wspólnych pasjach i rozmowach. Latem pojawi się bardzo dużo okazji dla wzmocnienia związku.

Dla samotnych
Wypracujesz dużą niezależność od nagłych, ale krótkich zauroczeń. Z logiki w uczuciach jednak nie rezygnuj! Swoim ognistym biopolem przyciągniesz do siebie interesującą osobę, która wyczuje twoje tęsknoty.

Byk (21 kwietnia - 21 maja)

Znajdziesz poszukiwany przez ciebie eliksir życia. W ważnym dla ciebie planie weź pod uwagę, że w lipcu i sierpniu skoncentrują się u ciebie mocne kosmiczne wpływy. Praca może być bardziej fascynująca niż wypoczynek.

Rozwój
Możesz otrzymać lub kupić magiczne przedmioty, które będą rodzajem duchowego kompasu dla twojej duszy. Osiągniesz spokój, a poprzeczkę w swoim doskonaleniu się możesz postawić sobie wysoko.

Praca
Otoczenie zacznie naśladować styl twojej pracy. Niezwykłe pomysły finansowe będą zgodne z rytmami natury. Możesz pomnożyć to, co zostało już osiągnięte. Zrobisz doskonały plan działania, który sprawdzi się w praktyce. Masz szansę spotkać popierających cię managerów.

Zdrowie
Czas na zmianę diety związanej z odciążeniem jelita grubego. Więcej błonnika uaktywni działanie twojego układu pokarmowego. Oddychanie przez nos wzmocni twoje gardło. Twoja skóra nabierze oryginalnego blasku!

Miłość
Bliska ci osoba dozna olśnienia i zapragnie tworzyć mocną materialną bazę dla waszego bycia ze sobą. Pojawi się zielone światło dla waszych sercowych pobudzeń. Wyczujecie najgłębsze poruszenia waszych dusz.

Dla samotnych
Siła twojej emanacji będzie wysoka. Rozkochasz w sobie kogoś na twoim poziomie odczuwania. Nagłe zauroczenie może nieoczekiwanie pojawić się w lecie. Ktoś interesujący będzie czekał tylko na ciebie.

Bliźnięta (22 maja - 22 czerwca)

Lotność twojej myśli przyciągnie do ciebie ludzi doświadczonych. Z nimi możesz dużo zdziałać. Lato może być dla ciebie okresem próby, Nie zapędzaj się w nieznane tereny. Chociaż zmniejszy się twoja odporność na zmiany, świat wokół siebie będziesz kształtować tak, jak tego pragniesz.

Rozwój
Dzięki nowym lekturom zrozumiesz, jakie jest powiązanie między twoją psychiką, a duchowością. Czeka cię wiele spotkań z ludźmi o wyższej mądrości. Zwiększy się twoja aktywność w związku ze starymi, ale kreatywnymi ideami.

Praca
Twoje zlecenia wymagać będą pilnowania zapłaty. Myśl jest tak samo droga, jak materia. W pracy możliwa reorganizacja, dzięki której możesz zająć stanowisko zgodne z twoimi pasjami. Latem, nawet jeśli gdzieś wyjedziesz, nie trać kontaktu ze światem. Możesz otrzymać bowiem korzystną propozycję.

Zdrowie
Wpływy kosmiczne ułatwią ci wzmocnienie twojego wrażliwego systemu nerwowego. Synchronizacja prawej i lewej półkuli mózgu poprzez różnorodne techniki, pozwoli ci dotrzeć do mocy głęboko ukrytych w twej podświadomości.

Miłość
W rozwijającym się związku piękno odegra scalającą was rolę. Także głębokie porozumienie umysłów sprawi, że w łóżku cały rok będziecie tryskać oryginalnością i pomysłowością.

Dla samotnych
Wokół ciebie może kręcić się trochę osób lekko bujających w obłokach. Szerokie znajomości nie oznaczają miłości. Spotkasz jednak kogoś, kto postawi cię w centrum swego życia.

Rak (23 czerwca - 22 lipca)

Obudzi się w tobie wewnętrzny optymizm, który wzmocni twoje szanse na pozytywne zakończenie nawet dużych projektów. Niepowtarzalnego znaczenia nabiorą inspiracje związane z tradycją rodzinną, jaka cię ukształtowała. Niebezpieczeństwem może być angażowanie się w sprawy, które tak naprawdę są obowiązkiem innych ludzi lub powołanych do tego instytucji.

Rozwój
Weźmiesz aktywny udział w działalności nakierowanej na przemianę istniejących warunków związanych z ekologicznym stylem życia. Świat zacznie postrzegać cię jako osobę obdarzoną nie tylko wiedzą, ale i mądrością.

Praca
Możesz znaleźć zapalonych wykonawców twoich idei, ale nie należy zostawić im za dużo dowolności w dysponowaniu wspólnymi finansami. Dobry rok na wzrost szacunku i zarobków.

Zdrowie
Prawidłowe łączenie pokarmów może być ważniejsze niż najdoskonalsze doraźne metody lecznicze. Poprzez systematyczne ćwiczenia nadasz stabilność i siłę twojemu kręgosłupowi.

Miłość
Natchnienie znajdziecie w intymności. Letni wyjazd warto dobrze przemyśleć, aby nie było niespodzianek. Najwięcej radości czerpać będziecie z bycia ze sobą w zaciszu domowego ogniska. Będziecie telepatycznie odgadywać swoje myśli.

Dla samotnych
A jednak porwie cię silna namiętność. Ominiesz pokusy nadopiekuńczości. Znajdziesz szczęście w ramionach odpowiedzialnej i czułej osoby. Utrzymasz w miłości równowagę między braniem i dawaniem.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Wyróżnisz się z otoczenia czymś wyjątkowym. Pojawi się wiele planów, które uda ci się realizować w fantazyjny sposób. W dążeniu do nowej wiedzy rozwiniesz najwyższe stopnie swojego umysłu. Zdobędziesz dużą kontrolę nad swoim losem.

Rozwój
Pokochasz życie i dasz impuls ludziom, którzy wątpią w siebie. Znajdziesz drogę do dynamicznego rozwoju swojej indywidualności. Wzbudzisz w sobie w naturalny sposób wewnętrzny uśmiech. Będziesz działać niezwykle twórczo.

Praca
Gdy rozpoczniesz jakiś projekt, okaże się, że masz większe możliwości zarobienia potrzebnych ci pieniędzy, niż się wydawało. Włączysz oryginalne idee do wykonywanej pracy, co da ci poczucie celu i sensu życia. Nawiążesz kontakt z organizacjami, które wesprą twój duży potencjał.

Zdrowie
Przekroczysz bariery dzięki regeneracji twojego układu krwionośnego. Twoja aktywność ruchowa połączona z relaksacją umysłu będzie działać pobudzająco na całe twoje ciało.

Miłość
Wciąż będziesz zaskakiwać bliską ci osobę miłymi pomysłami, gdyż uaktywni się twoja erotyczna fantazja. Znajdziecie wspólne rytmy miłości, a bycie ze sobą będzie was wciąż stymulować do odkrywania siebie.

Dla samotnych
Z miesiąca na miesiąc wzrastać będzie twoje powodzenie. Ktoś wyczuje twoje miłosne namiętności. Już same słowa staną się niczym dotyk. Spotkasz podobną sobie kreatywną duszę, wrażliwą na twe miłosne ekspresje i subtelności.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Ocenisz pozytywnie swój potencjał. Ostrożniej jednak podchodź do kontrowersyjnych tematów. Działaj w ramach sprawdzonych i dobrze znanych ci ścieżek. Wiele osób może próbować wciągnąć cię w coś, co może nie mieć solidnych podstaw, tak w możliwościach, jak i w finansach. Nie dasz się!

Rozwój
Warto się bawić i wymyślać spotkania. Wtedy coś doświadczysz. Nie rezygnuj ze swoich życiowych pasji i nie pouczaj. Możesz poznać tajemnice zjawisk, które wymykają się rozumowi.

Praca
Zwiększy się twoja kreatywność. Pilnuj swoich praw autorskich. W sprawach finansowych mogą wystąpić pewne niedomówienia. Wyceń właściwie swoją pracę, bowiem może nie być widać, ile cię ona kosztuje. Na podstawie umowy twoje zaangażowanie znajdzie odpowiednią nagrodę.

Zdrowie
Uregulujesz swój sposób odżywiania, dzięki czemu zyskasz siłę. Odkryjesz rolę jelita cienkiego jako przestrzeni wchłaniania energii. Najpierw nakarm siebie, a później innych.

Miłość
Obudzony wewnętrzny ogień, zafascynuje bliską ci osobę. Rozkręcicie się w niezwykły sposób. Dzięki inspiracji ze wschodnich traktatów miłosnych wprowadzisz do waszej bliskości nieskończone wręcz erotyczne urozmaicenia.

Dla samotnych
Powodzenia ci nie zabraknie. Ktoś może napierać! Nie odrzucaj żadnej propozycji, ale kieruj czyjeś nieodpowiednie miłosne zapędy w stronę wartości, które wyznajesz! Spotkasz kogoś, kto zapłonie do ciebie szczerą i pełną troski miłością.

Waga (24. września - 23 października)

Otrzymasz dużą satysfakcję z tego, co zrobisz. Stan twojego konta może się zwiększyć. Jednak weź pod uwagę, że niezałatwione sprawy, nawet te z odległej przeszłości, trzeba uporządkować! Może to wymagać większego zaangażowania, ale da ci satysfakcję z niezależności i samodzielności!

Rozwój
Możesz się buntować i nie zgadzać, lecz nadszedł czas powrotu do naturalności. Im szybciej pozbędziesz się nadmiaru kremu, ozdób i zasłon, tym lepiej dla twojej autoprezentacji. Twój szyk i elegancja będą wzorem dla innych.

Praca
Nie będzie dla ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Zdobędziesz poparcie starszych ludzi na stanowiskach. Ważna będzie dobra organizacja. Sprawy zawodowe i finansowe powinny ruszyć z miejsca, o ile poddasz się twardej dyscyplinie.

Zdrowie
Zwiększy się twoja kondycja, ale musisz odrzucić wszelkie słodkości. Jednak to też nie wystarczy. Będziesz mieć coraz więcej sygnałów, że ruch jest źródłem dla twej sylwetki.

Miłość
Zyskasz stabilność emocjonalną, która stanie się bazą trwałości twojej więzi partnerskiej. Z bliską ci osobą nie spieraj się na temat wartości rzeczy, które mają drugorzędne znaczenie. Doświadczysz, że każda chwila jest niepowtarzalna!

Dla samotnych
Spotkasz kogoś, kto wspaniale będzie pasować do twojego wysublimowanego temperamentu. Możesz się jednak długo zastanawiać. Emocjonalne bezpieczeństwo, będzie ważniejsze niż flirt. Stabilizacja będzie warunkiem dla twych wulkanicznych wybuchów namiętności.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Wchodzisz w intensyfikację realizacji swoich idei. Powoli zaczniesz czerpać zyski z czegoś, co wymagało wielu przygotowań. Nie trać nadziei i wytrwałości, gdyż nawet w ostatniej chwili może nadejść pomoc. Wiele rzeczy podsumujesz, a trudnym tematom nadasz skończony kształt. Twoje intuicje zaczną ukonkretniać się w świecie realnym.

Rozwój
Poszerzy się twój zakres odbioru niewidzialnych światów. Niezwykłe pomysły, będziesz realizować z ludźmi bezkompromisowymi. Zdobędziesz oryginalną wiedzę na temat wpływu ćwiczeń fizycznych na pracę twojej psychiki.

Praca
Dużo pozytywnych splotów okoliczności spowoduje sukcesy w pracy. Bazą będzie jednak twoja wiedza. W zespole możesz wysunąć się na pozycję lidera, ale pozostaniesz indywidualistą. Poprzez kontakty zagraniczne dotrzesz do nowych źródeł finansowania największych projektów.

Zdrowie
Zimno może być największą przeszkodą w utrzymaniu równowagi twojego zdrowia. Znajdziesz jednak oryginalne sposoby jak ogrzać się od wewnątrz bez przyjmowania doraźnych środków. Wzmocni cię autohipnoza.

Miłość
Znajdziesz więź duchową i porozumienie fizyczne z bliską ci osobą, która na nowo zachwyci się twoim temperamentem. Wyczujecie swoje wibracje nawet w oddaleniu.

Dla samotnych
Sprawy partnerskie mają szansę na namiętną realizację. Ukochana osoba pojawić się może w okolicznościach zupełnie przez ciebie nieprzewidywanych i nieplanowanych.

Strzelec (23 listopada - 20 grudnia)

Ważny rok dla zrealizowania twoich marzeń. Zaczniesz działać w sposób zdecydowany. Zaprezentujesz się jako osoba pełna siły i energii. Warto robić długofalowe plany związane z zagranicą i uczyć się egzotycznych języków.

Rozwój
Poczujesz w sobie głęboką odnowę ducha i ciała. Coś się w tobie wyjątkowego zaczyna i może mieć kontynuację w przyszłości. Otrzymasz impuls do długofalowego działania.

Praca
Każdy temat finansowy warto analizować w najdrobniejszych szczegółach, gdyż gra może iść o duże pieniądze, a brak umiaru może spowodować, że to, co zarobisz, możesz przeinwestować lub wydać na mało przydatne i niepraktyczne rzeczy. Pomocne będą ci rady ludzi doświadczonych.

Zdrowie
Możesz lekceważyć sygnały pochodzące z okolic twoich stawów biodrowych. Nie przeciążaj swojej wątroby. Znajdziesz sposób jak oczyścić swój organizm. Wiedzę medyczną połączysz ze starą mądrością ludową i zielarskimi przepisami.

Miłość
Fantastycznie dużo pomysłów w sferze sercowej wzmocni wasz związek. Ziścić się mogą plany dalekich podróży z ukochaną osobą. Samotne podróże mogą jednak osłabić istotną dla ciebie więź. Zadbasz o związek tu i teraz.

Dla samotnych
Twoja miłosna wyobraźnia szukać będzie czegoś wyjątkowego, ale być może nierealnego. Ukonkretnisz swe marzenia i to, co przeżyjesz się okaże lepsze od fantazji. Podróż ułatwi ci znalezienie gwiazdy swojego życia, którą może już nawet znasz.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Pilnuj tego, co zostało osiągnięte. Zbędne rzeczy mogą ci już nie być potrzebne. Zrobisz miejsce dla czegoś nowego. Zwiększy się twoja dyscyplina umysłowa, co pociągnie za sobą szanse na zarobienie większej sumy pieniędzy. Ważne tematy związane z własnym domem mogą znaleźć inne rozwiązanie, niż ci się wydawało.

Rozwój
Zmiany będą cię pobudzać, a trzymanie się schematów - zatrzyma. Jeśli otrzymasz nową wiedzę dotyczącą życia, nie neguj jej, ale pytaj o źródła. Odkryjesz głęboki związek między wibracjami świata materii, a przejawem ducha. Poczujesz, że jesteś cząstką nieskończonej przestrzeni kosmosu.

Praca
Początkowo sytuacja biznesowa może klarować się wolno, ale znajdzie ona swój szczęśliwy finał w miesiącach letnich. Roztropność jednak jest wskazana, gdyż możesz rozpocząć projekty, które jeszcze nie mają odpowiedniego wsparcia. Znajdziesz nowe mocne argumenty.

Zdrowie
Twoje ciało ulegnie odmładzającej przemianie. Twoje stawy uelastyczni automasaż. Rozciągające ćwiczenia ożywią twoje energie. Myślenie pozytywne rozjaśni twój wizerunek.

Miłość
Rok twórczej ewolucji waszej miłości. Bliskość będzie was kreować. Znajdziecie przystań we dwoje i będziecie cieszyć się sobą.

Dla samotnych
Nie będziesz odkładać myślenia o byciu w związku w nieskończoność. Zaczniesz mówić o swych pożądaniach i nadziejach otwarcie. Nawet pozornie niezobowiązujące spotkania ułatwią ci znalezienie kogoś bliskiego.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Możesz znaleźć się na granicy nowego i starego. Nie porzucaj jednego tematu, by wejść w drugi, bez ugruntowania przeszłości. Może coś cię już mniej interesować, ale rób to nadal, gdyż będzie to postawą dla pojawiających się nowości.

Rozwój
Twoje pomysły znajdą zakorzenienie w materii. Będziesz prekursorem i logicznie uzasadnisz swoje oczywistości. Eksperymenty duchowe będziesz opierać na wiedzy i mądrości.

Praca
Czas na zawodowe sukcesy tak w dziedzinie informacji, jak i w materii. Możesz stać się ekspertem w wąskiej specjalizacji. Z jednej strony będziesz uzyskiwać profity z tego, co znasz, a z drugiej podejmiesz prekursorskie wyzwania. Wybierzesz coś, co zapewni ci mocną pozycję zawodową. Pojawi się ogromna szansa na awans.

Zdrowie
Oryginalne pomysły na metody regeneracji twojego zdrowia mogą znaleźć potwierdzenie przy użyciu nowoczesnej aparatury. Twoje łydki to pompa mięśniowa wspomagająca krążenie krwi i limfy. Systematyczny bieg będzie działał regenerująco na elastyczność twoich żył.

Miłość
Poczujesz nierozłączność z bliską ci osobą. Wejdziecie na falę serdecznej miłości i doświadczysz niezbadanych przez was erotycznych przestrzeni. Znajdziesz wolność w słodkim ograniczeniu!

Dla samotnych
Budzące się uczucie da ci nowe nadzieje. Uwierzysz w sens przynoszącej ci radość namiętności i to w ramach bardzo klasycznych pojęć o związku.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Szerokie kontakty z ludźmi, którzy do czegoś dążą będą gwarancją twojego realnego oparcia w rzeczywistości. Będziesz postrzegana jako osoba obdarzona mądrością, taktem i wyczuciem.

Rozwój
Możesz wciąż spotykać ludzi, którzy mają inne poglądy na sprawy duchowe niż ty. Sprzyja dialog i porozumienie. Warto studiować psychologię głębi, aby lepiej zrozumieć swoje wewnętrzne przemiany. Przekażesz innym dobre wibracje.

Praca
Od lutego wiele spraw powinno nabrać dużego rozmachu. W lecie jednak nie należy podejmować działań zbyt ryzykownych. Trzeba też unikać niedomówień w negocjacjach. Twoje idee mogą podchwycić inni. Od jesieni trafisz znowu na swoją falę. Możesz mieć dużo ciekawych propozycji.

Zdrowie
Wewnętrzne rozterki mogą osłabić twoją witalność. Ożywi cię taniec i lekkie ćwiczenia ruchowe. Masaż punktów na stopach może przynieść ci zadziwiająco pozytywne rezultaty.

Miłość
Bliska ci osoba zacznie cenić w tobie niezwykłe emanacje. Różnorodny świat waszej miłości da ci nowy impuls do czerpania mocy ze źródła bycia we dwoje.

Dla samotnych
Ożywcza moc twojego ciała wzbudzi zachwyt płci przeciwnej. Możesz spotkać swoje przeznaczenie! Możesz wymagać! Uważaj, by wyobraźnia nie poniosła cię ku złudnym nadziejom. Dobry rok dla nowego i trwałego związku, dlatego warto konsekwentnie dążyć, by być ze sobą na trwałych podstawach.

Astrolog Andrzej Jamróz

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy