Reklama

Reklama

Wstydliwy problem

​ Aby zredukować przykry zapach z ust, zastosuj te proste naturalne sposoby.

   

Ziołowa płukanka

Wlej trzy kubki wody do rondelka i zagotuj na średnim ogniu. Wrzuć garść liści mięty, rozmarynu i łyżkę nasion anyżu. Kiedy płyn zacznie bulgotać, wyłącz palnik i odstaw  na 7 minut. Potem zlej do szklanego słoika i zakręć. Płucz tym wywarem jamę ustną  po każdym myciu zębów.

Mikstury z imbiru

Substancja odpowiedzialna za jego ostry smak pobudza enzymy zawarte w ślinie, które rozkładają nieprzyjemnie pachnące związki. Żuj więc kawałek tego korzenia. Albo popijaj 3 razy dziennie małymi łykami herbatkę z dodatkiem imbiru, cytryny, melisy albo bazylii. 

Reklama

#POMAGAMINTERIA

Inżynierowie wywodzący się z Politechniki Śląskiej prowadzą zrzutkę na bramy odkażające dla szpitali. Chcą postawić ich co najmniej dziesięć, uruchomili już działający prototyp. Możesz im pomóc i wesprzeć szpitale w walce z epidemią koronawirusa.

Sprawdź szczegóły >>

 

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

Na Żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy