Reklama

Reklama

Uporaj się z przebarwieniami – nowości Pigmentbio od marki Bioderma

Pod wpływem promieniowania słonecznego, zanieczyszczenia, wieku, ciąży, zaburzeń hormonalnych na skórze mogą pojawiać się przebarwienia. Zaburzenia pigmentacji wynikają z nadprodukcji melaniny, która zmienia naturalny wygląd skóry. Jak sobie radzić z takimi zmianami na skórze? Postaw na nową linię dermokosmetyków dla skóry z przebarwieniami Pigmentbio od marki Bioderma!

Inspirowana wiodącą terapią dermatologiczną linia Pigmentbio to komplementarna pielęgnacja dla każdego rodzaju skóry (także wrażliwej), redukująca przebarwienia i przywracająca skórze blask. Technologia LumiReveal™ działa w kluczowych fazach hiperpigmentacji: redukuje przebarwienia, zapobiega powstawaniu nowych przebarwień oraz przywraca skórze naturalny blask, na długi czas. Produkty zapewniają równowagę pomiędzy skutecznością a tolerancją, oferując skórze z przebarwieniami skuteczne podtrzymanie efektów terapii lub samodzielną monoterapię.

Reklama

Oczyszczanie skóry z przebarwieniami

Pigmentbio Foaming cream to kremowy żel oczyszczająco-złuszczający, wspomagający redukcję przebarwień. Doskonale oczyszcza i złuszcza skórę z przebarwieniami (kwasy AHA, mikrogranulki). Usuwa zanieczyszczenia, zapewniając efekt rozświetlonej skóry. Produkt ten to opatentowana kombinacja składników aktywnych, reguluje mechanizmy biologiczne odpowiedzialne za przebarwienia. Wzbogacony o nawilżające składniki aktywne, zapewnia skórze komfort. Można go stosować zarówno na twarz jak i ciało, bardzo dobrze tolerowany.

Bioderma, Pigmentbio C-Concentrate, 15 ml - cena sugerowana ok. 99 zł

Intensywna korekcja przebarwień

Pigmentbio C-Concentrate - rozjaśniający koncentrat z witaminą C redukujący przebarwienia. Przeznaczony dla skóry z przebarwieniami lub z tendencją do ich powstawania. Do skóry pozbawionej blasku, szarej, ziemistej.  Dzięki technologii LUMIREVEAL™ wspomaga redukcję przebarwień, a na skutek działania kwasów AHA, BHA i wysoce skoncentrowanej, czystej witaminy C (która pozostaje świeża i aktywna, dzięki specjalnemu ochronnemu opakowaniu) zapewnia efekt gładkiej, promiennej cery. Produkt przywraca skórze naturalny blask, bez powodowania podrażnień. Zawarta w nim witamina E zapobiega oznakom przedwczesnego starzenia się skóry. Do stosowania na noc.

Bioderma, Pigmentbio Foaming cream, 500 ml - cena sugerowana ok. 99 zł

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy