Reklama

Agata Wątróbska i Janusz Chabior: Miłość mimo różnicy wieku

Agata Wątróbska i Janusz Chabior poznali się 6 lat temu. Potem spotkali się ponownie. Choć on jej nie pamiętał i dzieliła ich różnica 18 lat, coś między nimi zaiskrzyło.

- Witam nowożeńców, jak weszliście do studia, od razu zrobiło się jasno - tymi słowami powitał swoich gości Krzysztof Ibisz w programie "Demakijaż".

- Byłam na etapie akceptacji faktu, że zostanę starą panną. Mam w sobie potrzebę zakochania się na zabój i pewności, że to ta właściwa osoba - mówi Agata Wątróbska.

- Ja myślałem podobnie, że już do końca życia będę sam z Batmanem (psem, który również pojawił się w programie - przyp. red.). Myślę, że wspaniale się zgraliśmy, byliśmy na podobnym etapie - dodaje Janusz Chabior.

Reklama

Poznali się 6 temu na planie etiudy filmowej "Udając ofiarę" reżyserowanej przez Joannę Satanowską, która jest prywatnie partnerką życiową syna Janusza, Nikodema.

Po kilku latach spotkali się ponownie na imprezie wspólnego znajomego Roberta Górskiego. W czasie rozmowy Agata zorientowała się, że Janusz jej nie pamięta, chociaż rozmowa toczyła się gładko i była bardzo ekscytująca. Od tego spotkania stali się już nierozłączni.

Mimo różnicy wieku świetnie się dogadują. Janusz oświadczył się w malowniczym włoskim miasteczku Corleone i po roku para wzięła ślub. Uroczystość odbyła się w kościele, a ślub był mieszany. - Agata przysięgała Bogu, a ja miłości. Bardzo się wzruszyliśmy i to był chyba najpiękniejszy dzień mojego życia - zdradza aktor.

***Zobacz cały odcinek programu "Demakijaż" z Agatą Wątróbską i Januszem Chabiorem ***

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy