Reklama

Reklama

Anita Sokołowska: Nie będę słupem reklamowym!

Aktorka jest w siódmym miesiącu ciąży. I już dostaje wiele propozycji reklamowania produktów przeznaczonych dla maluszków i ich mam...

Ciąża gwiazdy serialu "Przyjaciółki" okazała się sporym wydarzeniem. Ku zaskoczeniu Anity Sokołowskiej, pisały o tym wszystkie portale plotkarskie. Bardzo szybko też firmy produkujące akcesoria dla niemowląt zwietrzyły interes. Kłopot polega na tym, że aktorka wcale nie zamierza zostać "drugą Anną Muchą"...

- Zdarzają się takie propozycje, ale udział w reklamie nie jest moim priorytetem. Być może nie ma w tym nic złego, jeśli robi się to z wyczuciem, ale ja nie skupiam się na tym - zastrzega Anita w wywiadzie dla magazynu "Show".

Reklama

Nie oznacza to jednak, że aktorka ma zamiar krytykować te swoje koleżanki po fachu, które godzą się na promowanie różnych produktów.

- Irytuje mnie za to sposób, w jaki niektóre portale przekazują informacje o udziale aktorki w różnych kampaniach. To również powoduje, że mocno się nad tym zastanawiam - mówi gwiazda, która spodziewa się synka.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy