Reklama

Reklama

Czas wielkich przygotowań

Mimo zaawansowanej ciąży Penélope Cruz (36) wciąż intensywnie pracuje! Aktorka właśnie przebywa w Londynie, gdzie kręcone są zdjęcia do czwartej części "Piratów z Karaibów" z jej udziałem. W Londynie cały czas u jej boku jest też mąż, Javier Bardem (41), który dba, żeby żonie niczego nie brakowało.

Niedawno w jednym z londyńskich sklepów jubilerskich kupił nowy pierścionek. Według znajomych aktorskiej pary ma to być świadectwo jego wielkiej miłości do żony i prezent przed narodzinami ich pierwszego dziecka.

Już nie mogą doczekać się narodzin dziecka

Narodziny dziecka będą zapewne najważniejszą życiową rolą Cruz i Bardema. W Londynie aktorka, oprócz kręcenia zdjęć, razem z mężem zapisała się do szkoły rodzenia. Plan jest taki - do końca listopada praca na planie filmowym ma być łączona ze szkołą. Potem już tylko oczekiwanie na narodziny ukochanego dziecka.

Na początku grudnia gwiazdorska para ma przenieść się do Hiszpanii. Tu w ciszy i spokoju będzie czekała na najważniejszą chwilę w swoim życiu i życiu swojej rodziny. Data narodzin określana jest na połowę stycznia. Tak więc nowy rok zapowiada w ich życiu naprawdę wielkie zmiany. Zmiany tak bardzo oczekiwane.

Reklama

SF

Życie na gorąco 47/2010

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Penelope Cruz | Javier Bardem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy