Reklama

Reklama

Czy pomoże byłej żonie?

Żona, z którą dawno się rozstał, znalazła się w trudnej sytuacji. Czy może na niego liczyć?

Duże brązowe oczy, czarujący uśmiech, pogodna twarz i nienaganne maniery - wszystko to sprawia, że Piotr Polk (48) cieszy się nieustająco wielkim powodzeniem u kobiet. Pan Piotr od wielu lat jest związany z aktorką Magdaleną Wołłejko (55). Spory kryzys, który przechodzili rok temu, tylko wzmocnił jego uczucie do żony.

Magdalena jest drugą żoną pana Piotra. Pierwszą była Hanna (47), koleżanka ze studiów aktorskich w łódzkiej szkole filmowej. Rozstali się wiele lat temu w dość dramatycznych okolicznościach. Piotr Polk znalazł nową miłość...

Reklama

- Hanna przypłaciła to ciężką depresją. Wyleczyła ją nowa miłość. Wyszła za mąż, urodziła dwoje dzieci. Niestety, w styczniu jej drugi mąż zmarł - mówi koleżanka gwiazdy serialu "Ojciec Mateusz". Owdowiała pani Hanna straciła grunt pod nogami. Znalazła się w trudnej sytuacji.

- Potrzebuje wsparcia finansowego i psychicznego. Ludzkiej życzliwości, rozmowy. Może Piotra? - zastanawia się znajoma aktora. Pan Piotr co prawda ma nowe życie, ale znany jest z tego, że chętnie pomaga doświadczonym przez los.

- Czy wyciągnie pomocną dłoń do Hani? Kiedyś powiedział przecież, że ona może liczyć na jego przyjaźń - mówi jej znajoma.

AB

Świat i Ludzie nr 34/2010

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Polk | małżeństwa | depresja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy