Reklama

Reklama

Dlaczego zmieniła dietę?

Nie musi rezygnować ze smakołyków.

Katarzyna Cichopek (30) zachwyca swoją figurą. Pani Kasia co prawda nigdy nie należała do osób, które narzekały na nadmiar zbędnych kilogramów, ale tym razem nawet ona nie wie, ile obecnie waży. Zapytana przez dziennikarzy, aktorka stwierdziła: - Około 50 kilogramów!

Zachować figurę i nie rezygnować z niczego

W życiu Katarzyny Cichopek było już kilka diet. Była więc dieta 1500 kalorii. - Codziennie rano firma przywozi mi posiłki do domu na cały dzień. Zabieram je też ze sobą na plan. Jest to doskonały sposób na zdrowe jedzenie i oszczędzenie godzin na jego przygotowanie. Dieta 1500 kalorii pozwala mi zachować świetną figurę - chwaliła się wówczas aktorka.

Reklama

Druga dieta to bezglutenowa, którą aktorka stosowała zaraz po urodzeniu synka. Swoimi doświadczeniami związanymi z odchudzaniem pani Kasia podzieliła się zresztą z innymi paniami w książce "Sexy mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą", gdzie z ekspertami - dietetykiem, psychologiem oraz lekarzem i ginekologiem wskazywała kobietom drogę do tego, jak mogą zgubić zbędne kilogramy.

Dzisiaj mamy kolejną odsłonę dietetycznej rewolucji. Nowa dieta nazywa się LightBox. Gwiazda serialu "M jak Miłość" stosuje ją od czterech miesięcy. Co ciekawe, jej celem nie jest odchudzanie, ale przede wszystkim zdrowe żywienie.

Taka dieta polega na codziennym zjadaniu pięciu posiłków. Jest więc śniadanie z musli. Potem drugie śniadanie. Na obiad mięso lub ryba z kaszą czy ryżem oraz warzywa. Potem podwieczorek (galaretka lub budyń, kisiel) oraz kolacja (warzywa, sałaty, np. z mozzarellą). Podobno przy tej diecie niczego nie trzeba sobie odmawiać. - Jem nawet szarlotkę - śmiało deklaruje Katarzyna Cichopek.

MJ


Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy