Reklama

Reklama

Nagość popłaca

Szara myszka zmieniła się w blond wampa. Przełożyło się to na kontrakty reklamowe, ale niestety nie na role. Zdesperowana aktorka odsłania coraz więcej ciała...

Do luksusowego hotelu w Łodzi wchodzi Joanna Koroniewska (35). Gwiazda zaczyna się wykłócać z recepcjonistą. Zarezerwowała apartament, a czeka na nią zwykły pokój. To skandal! Na szczęście to nie dzieje się naprawdę. Trwają właśnie zdjęcia do kolejnej serii serialu "Komisarz Alex", którą widzowie zobaczą jesienią.

Reklama

- Asia wciela się w postać rozkapryszonej gwiazdy telewizji. Będzie to pastisz, ale wzorowany na konkretnej osobie. Pod uwagę bierzemy m. in. Joasię Brodzik - zdradza "Na żywo" członek ekipy serialu.

Chodzi na castingi, ale ról nie dostaje

Choć Joanna wystąpi tylko w jednym odcinku "Komisarza Alexa", na planie daje z siebie wszystko. - Bardzo się cieszy, że pokazuje inne oblicze, odmienne od nudnej Małgosi Mostowiak z "M jak miłość" - mówi jej znajoma. Odkąd aktorka rozstała się z tym serialem, nie mogła znaleźć dla siebie aktorskiego zajęcia. Chodziła na castingi, ale po ich zakończeniu jej telefon milczał. Ambitna gwiazda była coraz bardziej sfrustrowana.

Finansowo radziła sobie dobrze, bo podpisała kilka lukratywnych kontraktów reklamowych oraz umów z wydawcami audiobooków, m.in. hitowego cyklu erotyków o Christianie Greyu. - Za radą specjalistów od wizerunku Joasia postanowiła podkreślać swój seksapil, tak jak niegdyś robiła to Anna Mucha - twierdzi osoba z jej otoczenia.

Rzeczywiście, na okładach pism o tematyce modowej aktorka pokazuje coraz więcej: nagi brzuch, piękne nogi, ostatnio pozowała nawet topless. Czy, jeśli otrzyma taką propozycję, zaprezentuje swoje wdzięki w "Playboyu"? Przed kilu laty zapewniała na czacie z fanami, że "taki moment nie nastąpi". Odważna sesja może przełożyć się na role. Ale także zaszkodzić jej związkowi z Maciejem Dowborem... Który facet lubi, gdy wszyscy oglądają ciało jego kobiety? 

K. W.

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | kariera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy