Reklama

Reklama

Weronika Rosati wyrasta na gwiazdę!

Weronika Rosati (29) bez wątpienia jest jedną z najbardziej ambitnych i pracowitych polskich aktorek. Powoli, ale bardzo konsekwentnie walczy o kolejne role i umacnia swoją coraz silniejszą pozycję w Hollywood. I trzeba przyznać, że udaje jej się to coraz lepiej, a ona zaczyna odnosić sukcesy na miarę prawdziwych gwiazd.

W tym roku do kin w USA ma trafić aż pięć filmów z jej udziałem! Choć może role to niezbyt wielkie, to praca u boku największych amerykańskich gwiazd, jak: Al Pacino, Robert De Niro czy Michael Douglas robi wrażenie.

Aktorka coraz częściej pojawia się na tamtejszych imprezach, i to nie w charakterze pięknego dodatku, a w celu promowania produkcji ze swoim udziałem. To zasługa jej ciężkiej pracy. Jak przyznaje, nie liczyła, że jej kariera nabierze aż takiego rozpędu. Po sukcesie serialu Pitbull i znakomitej roli Dżemmy, jej życie zawodowe nagle stanęło w miejscu.

Reklama

- Zrozumiałam, że nie będzie łatwo nigdy. Wiedziałam już, że będę musiała bardzo ciężko pracować i nie będzie takiego momentu, żebym mogła spocząć na laurach i czekać, aż wszystko będzie do mnie samo przychodzić - wyznaje pani Weronika. Jej upór i konsekwencja przynoszą dziś znakomite rezultaty. Ma coraz więcej propozycji, czyta kolejne scenariusze, pisze książkę o aktorkach starego Hollywood i nie zapomina o Polsce.

Za chwilę przyjeżdża tu na dłużej, by wziąć udział w zdjęciach do nowego filmu Krzysztofa Zanussiego, którego bardzo ceni. - Zdaję sobie sprawę, że nie każdy musi mnie lubić, mam jednak poczucie, że już mi wyszło. Nawet, jeżeli mam do powiedzenia dwa zdania u boku Al Pacino, to cieszę się, że mogłam z nim pracować - mówi skromnie.

Na szczęście Weronika Rosati robi swoje. Ma świadomość, że to, co już udało jej się osiągnąć, zawdzięcza swojemu talentowi oraz żmudnej pracy, której nigdy się nie bała. Dzięki temu może sobie pozwolić na wyznanie: - W USA nie patrzą na mnie jak na naiwną dziewczynkę z Polski, bo mam swój dorobek. 

AC

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | sławni | Weronika Rosati | Hollywood | sława

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy