Reklama

Reklama

Wyszła za mąż drugi raz

Do tej decyzji dojrzewała... prawie dziesięć lat! Ale w końcu stwierdziła, że ślub jest zwieńczeniem jej wielkiej miłości.

Nie ma więc sensu czekać dłużej. Agnieszka Maciąg (42), była modelka, obecnie związana z Polsat Cafe poślubiła fotografa Roberta Wolańskiego. Radości i smutki dnia codziennego dzieli z nim już od piętnastu lat. Dlaczego więc zwlekała z decyzją tyle czasu? Bo mężatką już kiedyś była...

Zakochana szaleńczą i odwzajemnioną miłością 23 lata temu wyszła za mąż za Pawła Maciąga, syna aktorki Barbary Wrzesińskiej (73). Gdy urodziła mu syna Michała (19), czuła się najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Niestety, po kilku latach postanowili się rozwieść.

Reklama

Pani Agnieszka skoncentrowała się wtedy na wychowywaniu synka. Jednak gdy pewnego dnia poznała utalentowanego fotografa, jej serce znów zabiło mocniej. Wiedziała, że nie może przejść obojętnie obok czegoś, co nie zdarza się przecież tak często - obok miłości. Uczyła się ufać i... wygrała. Związek z ambitnym fotografem okazał się silny i partnerski. W dodatku ukochany szybko zaprzyjaźnił się z jej synkiem.

Modelka postanowiła więc łączące ich uczucie potwierdzić w USC. Pobrali się 1 stycznia 2011 r. Wyjątkowa data z czterema jedynkami - 1.01.11 ma im wróżyć piękną i świetlaną przyszłość.

Świat i Ludzie 3/2011

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy