Reklama

Reklama

Soraya plante

Kosmetyki do ciała Soraya plante to prosty i wygodny przepis na domowe spa w duchu eko, z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

Kosmetyki są one oparte w 99 proc. o składniki pochodzenia naturalnego, w większości pozyskiwane w zrównoważony sposób. Ich jakość gwarantują międzynarodowe, renomowane eko cerytfikaty, jak Ecocert czy Cosmos.      

Nie ma w nich za to kontrowersyjnych, syntetycznych substancji, jak SLS-y, parabeny, silikony, sztuczne barwniki czy pochodne ropy naftowej w postaci olejów mineralnych.

Również w peelingach Soraya plante zamiast syntetycznych składników o działaniu złuszczającym wykorzystano te pochodzenia naturalnego, choćby cukier. Jego drobinki delikatnie usuną martwe komórki naskórka, równie skutecznie jak substancje odpowiedzialne za syntetyczne złuszczanie, za to bez ryzyka podrażnień i w przyjazny dla środowiska sposób.                                                                      

Reklama

Razem z naturalnymi ekstraktami, np. wyciągiem z owsa i olejami pochodzenia naturalnego (z krokosza i czarnej porzeczki), cukier stanowi bazę nowych peelingów do ciała Soraya plante. Ich receptury są w 100 proc. wegańskie - nie zawierają żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego.

Już samo ich użycie to zmysłowa przyjemność, dzięki unikalnym kompozycjom zapachowym. Świetnie nadają się do łagodnego masażu, który odpręża i poprawia krążenie. Po ich użyciu skóra jest przyjemnie napięta i elastyczna, a jednocześnie gładka, miękka i nawilżona. Regularnie stosowane, pomogą też zniwelować cellulit i ujędrnić ciało. A do tego świetnie się spłukują i nie pozostawiają brudnych, trudnych do usunięcia śladów w wannie czy kabinie prysznicowej. Przygotuj się do lata z Soraya plante. 


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy