Reklama

Reklama

Rimmel: Colour Precise Eyeliner

Monochromatyczna kreska to ponadczasowy trend, bez względu na sezon i aktualną modę. Doskonale sprawdza się w eleganckim makijażu dziennym a także na wieczorne wyjście w stylu glamour. W końcu kreska to niesamowicie szybki sposób na nadanie spojrzeniu głębi i wyrazistości.

Bez różnicy, czy jesteś fanką delikatnych kresek czy mocniejszego akcentu, eyeliner Colour Precise będzie odpowiedzią na to, czego szukasz w makijażu oka. Ten wszechstronny kosmetyk jest wyposażony w miękką końcówkę ściętą na kształt spiczastego stożka (zupełnie jak flamaster do kaligrafii!), która w szybki i łatwy sposób zapewnia precyzyjną, mocno napigmentowaną kreskę - niezwykle cienką i delikatną lub grubszą, mocniej zaakcentowaną - w zależności od siły nacisku.

Idealne jaskółki, kocie oczy, kreski w stylu pin up czy arabskim są  zasięgu twojej ręki. Szybko wysychająca, odporna na pękanie i ścieranie formuła nowego eyelinera Colour Precise zapewnia nieskazitelną kreskę, która utrzyma się na powiece do 24 godzin i wytrzyma wszystko: ciepło, pot, wilgoć a nawet ... szaloną imprezę.

Reklama

Eyeliner w kolorze czarnym Black #001, jest dostępny w wybranych drogeriach od marca 2016 r. Kolor niebieski Blue #002 - od maja.  

Cena: 27 zł

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy