Reklama

Reklama

Janda: Pielęgnacja na tu i teraz

Nowa linia kosmetyków "na tu i teraz" Janda powstała, aby kompletnie i skutecznie utrzymywać skórę w dobrej formie i pięknym wyglądzie. To połączenie kuracji przeciwstarzeniowej i skutecznej ochrony przed zanieczyszczeniami cywilizacyjnymi.

Receptura produktów została oparta na bardzo skutecznych składnikach aktywnych, działających zarówno w kierunku znacznego ograniczenia wpływu szkodliwych czynników, przyspieszających starzenie się skóry, jak również na tych, które działają silnie przeciwstarzeniowo. Zastosowano w niej wysoce innowacyjny diamentowy nośnik, który nie tylko dostarcza "peptydy młodości" skórze, ale również zwiększa skuteczność ich działania. To innowacyjne połączenie nie tylko ponadprzeciętnie chroni komórki skóry przed przedwczesnym starzeniem się, ale również działa mocno przeciwstarzeniowo.

Dodatkowo formułę kremów dopełnia przeciwstarzeniowa moc podwójnej witaminy C - to dwie bardzo stabilne formy  pochodnych witaminy C w wysokiej dawce, odporne na temperaturę i światło, doskonale wnikające do skóry. Silnie stymulują produkcję kolagenu, wpływając na redukcję zmarszczek, wyłapują groźne rodniki tlenowe, zwalczając stres oksydacyjny, chronią DNA komórkowe, redukują przebarwienia, rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry, wpływając na jej młodszy wygląd.

Reklama

Induktor samoobrony skóry przed zanieczyszczeniami to innowacyjny składnik aktywny, który skutecznie chroni skórę przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń, odbudowując naturalne mechanizmy obronne skóry. Znacznie poprawia zdolności regeneracyjne bariery skórnej, dzięki czemu staje się ona silniejsza oraz poprawia się jej ogólny wygląd.

Krem na tu i teraz, na dzień SPF 15

Krem szybko i odczuwalnie poprawia nawilżenie skóry, która staje się miękka i aksamitnie gładka. Działa w kierunku kompleksowej ochrony przed przedwczesnym starzeniem się skóry powodowanym negatywnym wpływem zanieczyszczeń cywilizacyjnych,

Dba o regenerację naskórka i odżywia za sprawą luksusowych składników lipidowych (olej buriti oraz masło shea). Przywraca i zapewnia skórze komfort na cały dzień.

System potrójnej ochrony:

- bariera przed zanieczyszczonym powietrzem  (smog, metale ciężkie, spaliny, dym papierosowy, pyły zawieszone - PM) - innowacyjny składnik aktywy, który nie tylko zabezpiecza skórę przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń, ale także zwiększa zdolność skóry do samoobrony przed stresem oksydacyjnym;

- bariera przed światłem niebieskim, emitowanym przez ekrany telefonów, telewizorów, tabletów i komputerów - peptydy z nasion białego kakaowca, które ograniczają powstawanie wolnych rodników tlenowych w skórze na skutek działania światła niebieskiego;

- bariera przed promieniowaniem UV - działa na skórę ochronnie i przeciwstarzeniowo nie dopuszczając do uszkodzeń i fotostarzenia.

Pojemność 50 ml. Cena 65,99 zł.

Krem na tu i teraz, na noc

Krem odżywia i regeneruje, redukuje drobne zmarszczki i wpływa na rozjaśnienie skóry. Działa silnie antyoksydacyjnie, skutecznie przeciwdziałając wolnym rodnikom.

Wspomaga procesy regeneracji naskórka, poprawia koloryt skóry, która z każdym dniem wygląda bardziej zdrowo i promiennie. Zapewnia skórze komfort, utrzymuje ją w dobrej formie i kondycji

Pojemność 50 ml. Cena 65,99 zł

Rozświetlające serum na tu i teraz

Serum rozświetlające natychmiast po aplikacji dodaje blasku i zapewnia świeży, zachwycający, odmłodzony wygląd skóry. Poprawia napięcie skóry, która staje się aksamitnie gładka, wpływa na redukcję drobnych zmarszczek. Poprawia koloryt skóry, która z każdym dniem wygląda bardziej zdrowo i promiennie!

Technologia rozświetlających pereł - nowoczesne, zaawansowane pigmenty w sposób niezwykle subtelny odbijają światło, dodając skórze zdrowego blasku i świetlistości.

Bariera przed zanieczyszczeniami - unikalna sieć biopolimerowa pochodzenia naturalnego, chroniąca przed zanieczyszczeniami środowiskowymi (pyły zawieszone PM, alergeny, czynniki drażniące)

Bio-witamina C - super skoncentrowana, obecna w naturalnym soku z brazylijskiej aceroli. Działa przeciwstarzeniowo, wspomaga produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry oraz przywraca skórze piękny blask.

Pojemność 30 ml. Cena 48,99 zł

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy