Reklama

Reklama

Meu by Cristina Ferreira

Przepis zaskakująco prosty: cała garść bergamotki, kilka płatków róży, szczypta wanilii i nuta wyrazistej paczuli. W ostatnim kroku przyprawić temperamentem portugalskiej supergwiazdy Cristiny Ferreiry i zamknąć w soczystym flakonie, który zapowiada, że mamy do czynienia z czystą wirtuozerią perfumerii.

Meu to aromatyczny poemat złożony z kilku idealnie skomponowanych składników. Balansując - trochę na granicy - świeżości cytrusów a zmysłowości słodkich kwiatów,  tworzy wyrafinowaną eksplozję smaku. Ale perfumy byłyby niczym (jak to w kuchni) gdyby nie maestro, który wodzi za nos, dopełnia charakterem i nadaje ostateczny akcent.

Tak właśnie bawi się z nami latynoska gwiazda Cristina Ferreira. Jej południowy charakter idealnie odzwierciedla aromatyczna mieszanka i buteleczka, która przenosi w świat wypełniony fleszami, zabawą, uśmiechem i ... (nie)typową synestezją zmysłów. Ten indywidualny wyraz kobiecości, zdaje się z każdą kroplą tańczy na skórze. Mieszanka - tak idealnie wywarzona, tworzy harmonijną całość, w której kluczami do zrozumienia są tak proste, ale zarazem głębokie pojęcia: radość, charyzma, autentyzm. Z drugiej strony mamy melodię nowoczesności. Akompaniament idealny? Na pewno zaskakujący, który idealnie sprawdzi się w sytuacjach nieformalnych, intymnych.  Na pewno dla osób, które przepadają za misternie utkaną mozaiką kilku miazmatów.  A już na pewno dla kobiet, które cenią perfumy jak (lub bardziej niż) sztukę. 

Reklama

Nuty: bergamotka, róża, wanilia, paczula

Twórca: Cristina Ferreira, LR Health & Beauty

Cena: 149 zł / 50 mlStyl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy