Reklama

Reklama

David Beckham: Made of Instinct

David Beckham powraca z nową elegancką dojrzałą kompozycją, Made of Instinct.

Oto kwintesencja nowoczesnej męskości: pociągającej, ale wyrazistej, zainspirowanej  David’em Beckham’em -  jego stylem życia, sukcesami i trendami, jakie kreuje. Od samego początku każdy zapach z linii Instinct symbolizował  wewnętrzną siłę, koncentrację, podejmowanie wyzwań i zaufanie swojemu instynktowi.  

Postawa David’a Beckham’a stanowi źródło inspiracji dla idei zapachu.   Jestem bardzo uparta osobą - mówi David - to pomogło mi w karierze. - Jestem pewien, że czasami ta cecha również mnie hamuje, ale nie tak często, by stać się barierą. Jeśli skoncentruję się na celu, jestem w stanie osiągnąć go, nawet wbrew ludziom, którzy nie dają mi szansy.    

Reklama

Zapach został stworzony przez Francuzkę, Elise Benat,  z domu perfumiarskiego Firmenich, pasjonatkę podróży, podczas których stara się rozumieć słowa bezpośrednio poprzez zapachy. Świeże i żywe nuty głowy to akordy kopru włoskiego i następujące  zaraz po nich energetyczny aromat grejpfruta oraz soczystych owoców karamboli. To tworzy intrygujący, ale dostojny początek.  

W sercu ujawnia się niezachwiana męskość dzięki mieszance liści fiołka i szałwii, zbalansowanej przez radosny akord różowego pieprzu.  

Baza odsłania dzikość wynikającą z połączenia balsamu z jodły i cashmeranu. Tą silną i elegancką kompozycję uzupełnia idealnie nuta mchu.    

Zapach aromatyczny z nutami owocowymi

Nuty głowy: grejpfrut, koper włoski, karambola (gwiaździsty owoc)

Nuty serca: fiołek, szałwia, różowy pieprz (SFE)

Nuty bazy: cashmeran, mech, balsam z jodły    

Męski i elegancki design

Lakierowana butelka

nawiązuje do kształtu linii Instinct, ale tym razem ma kolor "electric

blue" i metaliczne napisy. Jej charakterystyczna cecha to zamknięcie na

srebrny magnetyczny korek.

Ceny:

Woda toaletowa 50ml: 119,99 zł

Dezodorant w naturalnym spreju 75 ml: 39,99 zł  

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy